Współpraca


My fairy book world jest dla mnie wyjątkowym miejscem w sieci, to tutaj mogę dzielić się moimi opiniami na temat przeczytanych książek, wrzucać ciekawe zapowiedzi, organizować konkursy oraz publikować wywiady z autorami. Jak widać ze wpisów na stronie, najchętniej czytam i recenzuje książki z kategorii New Adult, romans, fantasy, kryminały i thrillery oraz powieści obyczajowe, oraz erotyczne. Wraz z córeczkami oceniamy również książki dziecięce oraz gry, o których pojawiają się wpisy w cyklu Książeczki do poduszeczki.Jestem współorganizatorką projektu Znamy-czytamy.pl  którego głównym celem jest promowanie polskiej literatury przez bliższe poznanie jej twórców. Każdego tygodnia spotkasz tu innego polskiego autora, z którym porozmawiamy o jego najnowszych książkach, a także inspiracjach, pasjach i marzeniach.Jestem otwarta na różnego rodzaje współpracę. Chętnie obejmę patronat medialny, zrecenzuję książkę oraz zorganizuję konkurs i Book Tour po wyspach. Jeśli jesteś zainteresowany wywiadem - napisz, chętnie się tym zajmę. Moim głównym warunkiem współpracy jest szczerość — wymagam tego od siebie, jak i potencjalnych współpracowników.Drogi Autorze, jeśli zdecydujesz się oddać swoją powieść w moje ręce bądź przygotowany na krytykę.Współpraca recenzencka:

* W ramach współpracy recenzenckiej oferuję recenzję i jej publikację na stronie oraz jej fragmenty na stronie lubimyczytać.pl oraz empik.com

* W przypadku współpracy recenzenckiej oczekuję egzemplarza finalnego książki, nawet jeśli wcześniej zostanie mi przesłany plik pdf/mobi lub/i egzemplarz recenzencki.

* Na recenzję książki potrzebuję miesiąca w przypadku książek wysłanych do UK, do dwóch miesięcy w przypadku wysyłki do Polski.

Współpraca patronacka:

* W ramach patronatu proponuję zapowiedź książki w mediach społecznościowych, udostępnianie linku z przedsprzedażą, przez cały miesiąc okładka wraz z datą premiery będzie udostępniona w zdjęciu w tle fanpage wraz z innymi patronatami. Poza tym oczywiście recenzja, konkursy, na życzenie autora — wywiad, oraz Book Tour po wyspach.
Po przeczytaniu książki będę udostępniać krótkie cytaty zachęcające do przeczytania książki.

* W przypadku współpracy patronackiej oczekuję plik pdf/mobi, po premierze jeden egzemplarz finalny książki oraz kilka egzemplarzy konkursowych, najlepiej wysłanych prosto do zwycięzców.

Rekomendacja:

Bardzo chętnie napiszę rekomendację na okładkę książki, jedyne o co proszę, to plik pdf/mobi a po premierze egzemplarz papierowy książki.


Wszystkie propozycje współpracy proszę kierować na email ewelinanawara1991@gmail.com

Wydawnictwa, z którymi miałam/mam przyjemność współpracować:


Wydawnictwo Inanna
Autorzy:

Agata Czykierda-Grabowska
K.N. Haner
Anna Bellon
Agnieszka Opolska
Monika Magoska-Suchar & Sylwia Dubielecka
Maria Zdybska
Melissa Darwood
Alicja Wlazło
Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger