"Prawda czy wyzwanie", Walentynkowa niespodzianka od Kobiecej Strony Literatury

 


"Dzień dobry, dzień dobry, jest siódma rano, czternasty dzień lutego, za chwilę zaprosimy was na skrót najważniejszych wiadomości z kraju i ze świata. Dziś święto zakochanych, wszystkim szczęśliwym parom życzymy udanego dnia. Singlom przesyłamy mnóstwo cierpliwości, by przetrwali ten dzień bez uszczerbku na zdrowiu psychicznym.

Po jaką cholerę ustawiłam radio jako swój budzik? Przykryłam głowę poduszką, by odwlec ten moment, w którym będę zmuszona zwlec swoje dupsko z łóżka i ruszyć się do pracy. Nienawidziłam poranków, pobudki i tego uczucia niesprawiedliwości, gdy myślałam, że gdybym tylko była milionerką, nie musiałabym wstawać wcześnie rano. Nie byłam śpiochem, późno chodziłam spać, zaczytując się w kolejnych książkowych nowościach,  jednak gdy nadchodził poranek, zaczynał się horror. Ten dzień i tak spisany był na straty, przez to cholerne święto zakochanych. 

– Podnoś dupę, Isla! 

Głos mojej współlokatorki i najlepszej przyjaciółki przebił się przez poduszkę, którą miałam na głowie. Radio ciągle grało, skończyły się wiadomości, nadszedł czas na obciachowe miłosne kawałki. Trzasnęłam ręką w grające ustrojstwo, wstałam i zaczęłam przygotowywać się do pracy. "

Chcesz przeczytać całość? 

Kliknij w link:

http://bit.ly/KSLwalentynkowa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger