ROMA NOWICZ - POWIEDZ, ŻE WRÓCISZ


 

Przyjaźnili się od zawsze. Ona i ich dwóch. Jeden został policjantem, a drugi gangsterem. Pewnego dnia stali się wrogami. Ona musiała dokonać wyboru pomiędzy tym, co słuszne, a tym, co podłe. Nie miała świadomości, że kierując się rozsądkiem, zamieni swoje życie w piekło, a siebie – w ofiarę. Dopiero po latach zrozumiała, iż przez cały czas żyła w kłamstwie, a przyjaciel okazał się jej największym zagrożeniem. Chcąc ochronić swoją największą miłość, jest gotowa milczeć, nawet za cenę utraty ukochanego. Czy prawda wyjdzie na jaw i odsłoni przebiegłą intrygę sprzed lat, czy zwycięży kłamstwo?

Opowieść o namiętności, żądzy posiadania i manipulacji oraz o tym, w jaki sposób można zniszczyć duszę drugiego człowieka, a zagubioną kobietę zamienić w bezwolną ofiarę. 

Roma Nowicz po raz kolejny zaprasza czytelniczki w podróż w świat kobiecych pragnień, namiętności i miłości. Ona jedna, ich dwóch. Przemyślana fabuła, która jest zmysłową grą pomiędzy bohaterami. Autorka nie bawi się w półśrodki, wabi, manipuluje czytelnikiem... Nowa książka Romy już do kupienia w księgarniach!

Niebanalna historia miłosna, zmysłowa gra i niemożliwe wybory... Roma Nowicz stworzyła powieść przepełnioną erotyzmem, od której nie mogłam się oderwać. Gorąco polecam!ZAMÓW JUŻ DZIŚ!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger