Jak zostać w domu i nie zwariować? | Dziecięca strefa - Planszówki


Dzień dobry wszystkim!

Czy ktoś wie, jak można „wyłączyć” dzieci, choć na chwilę?

Rozpoczęliśmy drugi tydzień domowej izolacji, siedzimy sobie grzecznie na czterech literach, dziewczyny uczą się w domu, rozwiązując zadane przez nauczycieli lekcji, a w przerwach korzystamy ze słońca, które pięknie świeci w UK. Oczywiście we własnym ogródku. Mam nadzieję, że pozytywny nastrój was nie opuszcza.

Dziś mam dla Was kilka słów o grze, w której nie chodzi o rywalizację, a o działanie razem.

Słyszeliście o „Lodowy wierch”?


Łapcie opis gry:
Lodowy Wierch - Elsa, Anna i Olaf pragną przywrócić wiosnę w Arendell. Aby zima opuściła zaklętą w śniegu krainę, przyjaciele powinni wydostać się z Lodowego Zamku. Wspólnymi siłami muszą zebrać czarodziejskie kryształki, nim znajdzie ich Lodowy Potwór – tylko wtedy ich misja się powiedzie. Niechaj zachowają czujność, bowiem ucieczka przez kruche, skute lodem korytarze nie jest wcale taka prosta. Na szczęście Elsa zna tajemnicze zaklęcie, które pozwoli im się skryć w chwilach grozy. 

Dopiero teraz, gdy przy publikacji chciałam Wam podrzucić link, zorientowałam się, że gra jest już niedostępna na rynku. A szkoda, bo świetne w niej jest to, że dzieci uczą się, jak działać razem, jak współpracować, by wygrać.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger