CZYTAM W ORYGINALE || KATY EVANS - BEST MAN

Best Man, a brand new contemporary romance from New York Times, Wall Street Journal, and USA Today bestselling author, Katy Evans, is LIVE!


When the wedding of your dreams is just around the corner, everything needs to go as planned. Only problem is, the groom didn’t get the memo.

Aaron forgot the rings, and Lia is determined to make the long drive home to get them in time for their “I do’s.” 
But there’s a catch. There always is with Aaron, isn’t there?
Aaron is too hungover to come, and sends a replacement.
The best man.
Miles Foster. The cocky, arrogant, sexy best man…and the last person Lia wants to be trapped in a car with for hours.
But Aaron insists, and Lia  wonders if there’s another reason Aaron wants Miles tagging along--aside from sticking her with a hot, surly babysitter.
Yet how bad can it be? It’ll be over before she knows it, and she’ll never see him again. Just like in college.
But when secrets are revealed, and Lia's whole world is turned upside down, she realizes she's been living a lie--and so has her groom.
Miles is supposed to be the best man at her wedding.
But what if he is simply the best man she has ever known? The best man for her?


Śluby mogą być nieprzewidywalne, prawda? Nawet te idealnie zaplanowane, dopieszczone... Nawet wtedy, gdy panna młoda zmienia się w Bridezillę, coś może pójść nie tak. W tym przypadku były to obrączki, które pan młody zostawił w swoim mieszkaniu... 

Lia uważa, że dzień jej ślubu powinien być idealny. Dlatego jej tata pozbył się wszystkich oszczędności, by jego córka mogła poczuć się jak księżniczka. Lia jest też uparta, więc gdy tylko dowiaduje się, że obrączki zostały w oddalonym o kilka godzin jazdy samochodem mieszkaniu, postanawia po nie pojechać. Aaron, jej narzeczony, nie chcę pozwolić, by Lia pojechała sama... wysyła z nią więc swojego drużbę, Milesa. Powiedzieć, że ta dwójka nie lubi przebywać w jednym pomieszczeniu to jakby nie powiedzieć nic. Jak zakończy się wycieczka Lii i Milesa? Co spotka ich po drodze? I najważniejsze... Czy Lia zdąży na swój ślub? O tym dowiecie się, gdy sięgnięcie po książkę!


Ależ mi się ta książka podoba! Ma wszystko to, co lubię w książkach Katy Evans — świetnych bohaterów, ciekawą fabułę, niespodziewane zwroty akcji, humor a wszystko to napisane bardzo lekko. Od samego początku autorka tak kierowała fabułą, by pokazać czytelniczkom, że z Aaronem jest coś nie w porządku. Od razu można było też wyczuć chemię pomiędzy Milesem a Lią, byłam więc ciekawa, co też takiego autorka wymyśliła, by otworzyć im oczy i pokazać, że są dla siebie stworzeni. Nie zdradzam nic, ale ani przez moment nie byłam rozczarowana tą historią. No dobra, może troszeczkę, bo ja chcę więcej Milesa. Może jakiś drugi tom? 

Musicie wiedzieć, że tutaj większość wydarzeń obraca się pomiędzy trójką bohaterów — Aaronem, Lią i Milesem. Pozostali bohaterowie zostali jedynie delikatnie nakreśleni, stanowili tło tej historii. Mamy tutaj do czynienia ze skomplikowaną sytuacją miłosną, tłumionymi uczuciami, dawnymi pretensjami i przyjaźnią wystawioną na niezłą próbę. Katy Evans w swojej najnowszej książce nie zapomniała o emocjach — o miłości i nienawiści, ale zadbała także o zabawne momenty, które wnosiły sporą dawkę humoru do powieści. 

Jeśli szukacie lekkiej, zabawnej powieści z pieprzykiem to Best Man jest dla Was! Świetni, wielowymiarowi bohaterowie, dynamiczna fabuła i ta chemia pomiędzy bohaterami nie pozwolą wam na odłożenie tej książki, nim przeczytacie ją w całości. Gorąco polecam!


Download your copy today! Add to Goodreads: http://bit.ly/BestManKEGR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger