CZYTAM W ORYGINALE || Melanie Harlow - Insatiable

I didn’t mean to see him naked - it was an accident.

It had to be, right?

Because Noah McCormick and I have never been anything more than friends. In all the years I’ve known him, he’s never once laid a finger on me. And even though he was a cute lifeguard at 16 and a hotter-than-hell sheriff’s deputy at 34, he's always been that protective guy I could trust to keep his hands to himself. I never wanted to mess with that.

Until I walked in on him getting out of the shower and saw his hard, muscular body totally bare and dripping wet. At that moment I never wanted to mess with anything so badly in my entire life. 

I should have covered my eyes. Said I was sorry. At the very least, I could have handed him a towel.

After all, I was only in town for a few days, and he was just doing me a favor by escorting me to my sister’s wedding. It wasn’t a real date. 

But I didn’t apologize. And he didn’t cover up.

(Talk about a hot mess.)

After all those years of being just friends, suddenly we’re insatiable.

He’s made it clear he’s not interested in romance. Which is fine with me because 
I’ve got a plane ticket back to my real life at the end of the week. 

It’s all in fun...or is it?

Insatiable - nienasycony

Najnowsza książka Melanie Harlow wpadła na mój czytnik jeszcze przed premierą i od razu musiałam ją przeczytać. I przeczytałam, a raczej połknęłam ją w jeden wieczór, żałując, że była tak krótka.

Melanie Harlow, podobnie jak Corinne Michaels pisze takie historie, jakie fanki romansów uwielbiają czytać. Lekkie, zabawne, wciągające ze szczęśliwym zakończeniem. W końcu większość kobiet marzy o szczęśliwej miłości, ukochanym mężczyźnie i o zakończeniu typu "i żyli długo i szczęśliwie".

Dobra, przechodząc do książki!

Bohaterowie to dobrze znana nam siostra Sawyer, Meg oraz Noah jej przyjaciel z dzieciństwa. Meg wraca w rodzinne strony na ślub siostry i postanawia spędzić więcej czasu z Noah, dochodząc do siebie po kolejnym z rzędu rozstaniu. Sprawy idą w, wiadomo jakim, kierunku, więc tutaj nic nie powiem więcej na temat tej dwójki.

Choć ta książka to historia Meg i Noah, to autorka nie zapomniała o rodzinie Sawyerów, wplatając ich losy pomiędzy wydarzenia mające miejsce pomiędzy głównymi bohaterami. Ba, spokojnie mogę napisać, że Melanie bardzo zaciekawiła mnie jednym wątkiem, ale obawiam się, że mógłby być on spojlerem, więc nic nie zdradzę. Bardzo na plus też przedstawienie sytuacji rodzinnej Noah, chętnie poczytałabym więcej o jego bracie.

Insatiable to ciepły, zabawny romans z przyjaciółmi w roli głównej. Zarówno Meg, jak i Noah dają się lubić, trzymałam za nich kciuki, złościłam się na Noah za to, że zachowywał się jak głupek, a nie facet z krwi i kości. Lekkie pióro Melanie Harlow, ciekawa historia i fantastyczny bohaterowie — miło było wrócić do Cloverleigh Farms po raz trzeci. Gorąco polecam!


Download your copy today or read FREE in Kindle Unlimited!
Amazon: https://amzn.to/2Nnzuzw 
Amazon Worldwide: mybook.to/InsatiableMH 
Amazon Paperback: https://harlow.pub/Insatiable-pb

Add to Insatiable to Goodreads: http://bit.ly/2lakefa 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger