CZYTAM W ORYGINALE | ELITE KINGS CLUB #5 | Amo Jones - Malum Part 2


Malum: Part 2 (The Elite King's Club book 5), a dark and emotional romance by Amo Jones is NOW LIVE! 

Some girls don’t like pretty things.

Some girls like things that are destructive, and toxic. Things that fuel our bodies with adrenaline and bring our demons to their knees. 

They say magic isn’t real, but it’s it the closest way to describe love? It doesn’t exist physically. It merely exists around us, within us, possessing our souls and making us do stupid shit. Shit like falling in love with a boy who knows how to rip my world apart and raise hell with a simple flick of his wrist. Their secrets are now mine. I’m not just in the middle of this game, I’m helping orchestrate it. Can the cries of my aching soul be enough to drown out the burning embers of my mistakes?

The mind strengthens the heart, roughing the edges to prepare it for war. This is a war I will not win.
This is a war of fate.

𝑆ℎ𝑒’𝑠 𝑔𝑜𝑖𝑛𝑔 𝑡𝑜 𝑏𝑟𝑒𝑎𝑘.
𝑆ℎ𝑒’𝑠 𝑔𝑜𝑖𝑛𝑔 𝑡𝑜 𝑓𝑎𝑙𝑙.
𝑆ℎ𝑒 𝑤𝑖𝑙𝑙 𝑒𝑣𝑒𝑛𝑡𝑢𝑎𝑙𝑙𝑦 𝑐𝑜𝑚𝑒 𝑏𝑎𝑐𝑘 𝑡𝑜 𝑚𝑒, 𝑜𝑛 𝑎𝑙𝑙 𝑓𝑜𝑢𝑟𝑠
𝐵𝑒𝑐𝑎𝑢𝑠𝑒 𝑡ℎ𝑖𝑠 𝑖𝑠𝑛’𝑡 𝑎 𝑓𝑎𝑖𝑟𝑦 𝑡𝑎𝑙𝑒
𝐼 𝑎𝑚 𝑛𝑜 𝑘𝑛𝑖𝑔ℎ𝑡.
𝐼’𝑙𝑙 𝑡𝑎𝑘𝑒 𝑎𝑙𝑙 𝑜𝑓 ℎ𝑒𝑟 𝑠𝑜𝑢𝑙
𝐴𝑛𝑑 𝑝𝑜𝑢𝑟 𝑖𝑛 𝑚𝑦 𝑠𝑝𝑖𝑡𝑒.
𝑁𝑜 𝑙𝑖𝑔ℎ𝑡.
𝑁𝑜 𝑙𝑖𝑔ℎ𝑡.
𝐸𝑣𝑒𝑛 𝑚𝑦 𝑑𝑎𝑟𝑘𝑛𝑒𝑠𝑠, 𝑠𝑢𝑟𝑣𝑖𝑣𝑒𝑠 𝑖𝑛 𝑑𝑎𝑦𝑙𝑖𝑔ℎ𝑡.
𝑇ℎ𝑖𝑠 𝑖𝑠𝑛’𝑡 𝑎 𝑓𝑎𝑖𝑟𝑦-𝑡𝑎𝑙𝑒.
𝐵𝑢𝑡 𝑙𝑜𝑣𝑒 𝑑𝑜𝑒𝑠 𝑤𝑖𝑛
𝐵𝑒𝑐𝑎𝑢𝑠𝑒 𝑒𝑣𝑒𝑛 𝑡ℎ𝑟𝑜𝑢𝑔ℎ 𝑡ℎ𝑒 𝑠𝑖𝑛
𝐼𝑡’𝑠 ℎ𝑒𝑟 𝑡ℎ𝑎𝑡 𝑙𝑖𝑛𝑔𝑒𝑟𝑠 𝑤𝑖𝑡ℎ𝑖𝑛.
𝑆ℎ𝑒 𝑏𝑒𝑎𝑡𝑠 𝑡ℎ𝑟𝑜𝑢𝑔ℎ 𝑚𝑦 𝑣𝑒𝑖𝑛𝑠.
𝑊ℎ𝑖𝑠𝑝𝑒𝑟𝑠 𝑜𝑣𝑒𝑟 𝑚𝑦 𝑓𝑙𝑒𝑠ℎ
𝑇𝑢𝑔𝑠 𝑜𝑛 𝑚𝑦 ℎ𝑒𝑎𝑟𝑡 𝑠𝑡𝑟𝑖𝑛𝑔𝑠
𝐿𝑖𝑘𝑒 𝑎 𝑝𝑢𝑝𝑝𝑒𝑡 𝑡𝑎𝑛𝑔𝑙𝑒𝑑 𝑖𝑛 𝑎 𝑚𝑒𝑠𝑠
𝑊𝑖𝑙𝑙 𝑚𝑦 ℎ𝑒𝑎𝑟𝑡 𝑏𝑒 𝑒𝑛𝑜𝑢𝑔ℎ
𝑇𝑜 𝑏𝑟𝑖𝑛𝑔 ℎ𝑒𝑟 𝑏𝑎𝑐𝑘 𝑡𝑜 𝑙𝑖𝑓𝑒
𝑊ℎ𝑒𝑛 𝑡ℎ𝑒 𝑓𝑖𝑟𝑠𝑡 𝑡ℎ𝑖𝑛𝑔 𝑠ℎ𝑒 𝑟𝑒𝑎𝑐ℎ𝑒𝑑 𝑓𝑜𝑟
𝑊𝑎𝑠 𝑛𝑜𝑡 ℎ𝑖𝑚
𝑂𝑟 ℎ𝑖𝑚
𝑂𝑟 𝑚𝑒
𝐼𝑡 𝑤𝑎𝑠 𝑡ℎ𝑒 𝑜𝑛𝑒 𝑝𝑒𝑟𝑠𝑜𝑛 𝑡ℎ𝑎𝑡 ℎ𝑎𝑢𝑛𝑡𝑒𝑑 ℎ𝑒𝑟, 𝑖𝑛𝑡𝑜 𝑚𝑖𝑠𝑒𝑟𝑦.
𝑇ℎ𝑖𝑠 𝑖𝑠𝑛’𝑡 𝑎 𝑔𝑎𝑚𝑒.
𝑇ℎ𝑜𝑠𝑒 𝑎𝑟𝑒𝑛’𝑡 𝑚𝑦 𝑡𝑟𝑖𝑐𝑘𝑠
𝐼𝑓 𝑠ℎ𝑒 𝑑𝑜𝑒𝑠𝑛’𝑡 𝑜𝑏𝑒𝑦
𝑇ℎ𝑒𝑟𝑒’𝑠 𝑎 𝑛𝑢𝑚𝑏𝑒𝑟…


Wiecie, jaki jest problem z czytaniem kolejnych części serii po angielsku, gdy nie wiadomo kiedy, pojawią się one w Polsce? Napisanie recenzji, która zachęci, ale nie odbierze Wam przyjemności z poznawania książki od samego początku. Nie wiem, ilu z Was przeczytało recenzję Malum Part 1 (którą znajdziecie tutaj), ale postaram się pisać tak ogólnie, jak tylko się da. 

Przyznam szczerze, że po przeczytaniu pierwszej części Malum spodziewałam się, że druga część będzie równie, dosadnie mówiąc, popieprzona. Byłam bardzo zaskoczona tym, co zaserwowała w tej książce Amo Jones. 

Malum Part 2 to powieść bardziej dojrzała, nie ma w niej tylu scen seksu ile w poprzednich, mam wrażenie, że w tej części autorka skupiła się na emocjach, a nie na fizyczności. Ta zmiana wyszła bardzo na plus, zwłaszcza biorąc pod uwagę wydarzenia, jakie mają miejsce w książce. Mniejsza ilość scen erotycznych nie oznacza jednak, że bohaterowie stracili pazura, w dalszym ciągu ich charaktery dają o sobie znać. Autorka rozwiązuje niektóre ze spraw z pierwszej części Malum, jednak pozostawia nas z wieloma innymi nierozwiązanymi.

Podobnie jak w Malum Part 1 tak i tutaj głównymi bohaterami są Nate i Tillie, a pozostali Królowie oraz Madison pojawiają się rzadko. Jeśli czytaliście pierwszą część Malum, to wiecie, w jaki sposób przebiegła relacja głównych bohaterów i w jaki sposób postanowiła tamtą książkę zakończyć Amo Jones. Tutaj mamy bezpośrednią kontynuację, relacja Nate'a i Tillie to wzajemne przyciąganie się i odpychanie, jednak za zachowaniem kryje się coś jeszcze... Według mnie relacja tych dwójki została wykreowana bardzo dobrze, czuć między nimi chemię, jednak to nie jedyni bohaterowie, u których "iskrzy". Amo Jones zdecydowała wprowadzić się do tej historii nowe postaci, które mogą sporo namieszać. 

Elite Kings Club to seria, która przypadła mi do gustu. Amo Jones nie tworzy prostych historii, książki spod jej pióra są skomplikowane, niegrzeczne, łamiące stereotypy. Malum Part 2 to najlepsza, według mnie, część tej serii. Autorka udowodniła, że potrafi napisać książkę, w której nie skupia się jedynie na fizyczności, fabuła nie kręci się wokół seksu. Malum Part 2 to książka, która szokuje, zaskakuje i wciąga od pierwszej strony. Mam nadzieję, że nie będziemy musieli długo czekać na te książki w Polsce.


Grab your copy Today!
AppleBooks: https://apple.co/2IAt1yw
 Nook: http://bit.ly/2F2ho2o
Amazon US -  https://amzn.to/2XDGGLw
Amazon Worldwide -mybook.to/Malum2EK
 Kobo -http://bit.ly/2Wvm2Rg

Grab Malum: Part One Today!
AppleBooks: https://apple.co/2Ty4pLL
Nook: https://bit.ly/2DEhMEn
Amazon US -  https://amzn.to/2TmrMHv  
Amazon Worldwide -mybook.to/MalumPT1
Kobo -https://bit.ly/2TvE1Wt


About Amo Jones
Amo Jones is a small country girl totally winging this author thing (she's probably doing it all wrong). She likes cake, loves wine, and her religion is magic. She's a profound work-a-holic, but when she's not writing, you can find her chilling with her kids & partner at the nearest beach, with a cocktail in her hand.
New Zealand is not a state of Australia and rugby is the best sport ever played.

Follow Amo Jones
Website: http://www.amojonesbooks.com/
Facebook: https://www.facebook.com/amojonesauthor
Join Amo’s Wolf Pack: https://www.facebook.com/groups/10114...
Twitter: https://twitter.com/authorAmojones
Instagram: thatcrazykiwiauthor

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger