Czytam w oryginale | Corinne Michaels - Indefinite (Book One in the Indefinite Duet)


Release Date: June 24, 2019
Goodreads Link: http://bit.ly/2DLp4pi

The day he said he’d never love me is when I vowed Quinn Miller would never break my heart again.

I wanted a family—but he wouldn’t give me that. As one of the top embryologists in the country, I’ve spent years creating babies in the lab for other people as my own dreams of motherhood fade.

I’m done waiting. I decide to start the journey to parenthood alone.

Then Quinn strolls back into my life, with all the finesse of a hurricane. I’m a fool to think I don’t want him anymore, and one reckless night of passion ends with me pregnant by the man I swore I’d never love again.

Now he doesn’t just want my heart, he wants it all. The baby. Love. A life where we’re happy.

But even as he promises me the future I always desired, I can’t help but fear that something will rip him away from me again.

This time . . . indefinitely.

Wiecie, że uwielbiam twórczość Corinne Michaels, sięgam po każdą kolejną jej powieść i każda trafia w moje gusta. Tym razem w moje ręce wpadła kolejna książka z serii SalvationIndefinite. Pamiętacie Quinna? Przyjaciele Liama? To właśnie historia jego i Ashton. 

Ta książka jest jednocześnie podobna i trochę różne od poprzednich. Podobne, bo mamy tutaj dwójkę bohaterów, którzy pragną miłości, rodziny i szczęścia. Inna, ponieważ tutaj bohaterowie nie mają łatwej i ładnej historii. Kłócą się, sprzeczają, walczą ze sobą. 

Ashton jest silną, niezależną a przy tym beznadziejnie zakochaną w Quinnie kobietą. Od zawsze pragnęła męża, dziecka, rodziny, jednak jej związek z Quinnem nie należy do prostych. Mają swoje wzloty i upadki, ich drogi się schodzą i rozchodzą. Tym razem wszystko wygląda na to, że rozeszli się na dobre... 

Quinn to mężczyzna poślubiony armii. Żyje, oddycha i walczy dla kraju. Nikogo nigdy nie postawił ponad służbę. Nawet Ashton. Chociaż jego zachowanie względem niej nie jest w porządku, to i tak bardzo szybko zyskał moją sympatię. 

Corinne Michaels stworzyła książkę, która jest bardzo życiowa, poruszająca i pełna emocji. Relacja Quinna i Ashton jest burzliwa, bardzo dynamiczna, ciągle się zmienia. Bardzo podoba mi się sposób, w jaki autorka poprowadziła tę książkę, to jak skonstruowała całą relację bohaterów, nie tylko głównych, ale także jak wplotła rodzinę Ashton w całą tę historię. Za zakończenie miałam ochotę zamordować Corinne, bo takich rzeczy się po prostu nie robi... 

Indefinite to pełna emocji książka o miłości i rodzinie. Poruszająca, wzruszająca, ale przy tym także zabawna powieść, która wciąga od pierwszych stron. Uważam ją za najlepszą powieść tej autorki.


Purchase Links for Indefinite:
● Apple Books:  https://geni.us/IndefiniteAB
● Barnes & Noble:  https://geni.us/IndefiniteBN
● Google Play:  https://geni.us/IndefiniteGP

Connect with Corinne:
Newsletter Sign Up: http://bit.ly/2W1xRxu
Facebook Author Page: http://bit.ly/2VTbwCr
Facebook Reader Group: http://bit.ly/2VdWiU8
Goodreads Author Page: http://bit.ly/2VztDOf
Book+Main Bites: http://bit.ly/2vQ64S5
Amazon Author Page: https://amzn.to/2W1f4T5
About Corinne: 
New York Times, USA Today, and Wall Street Journal Bestseller Corinne Michaels is the author of ten romance novels. She's an emotional, witty, sarcastic, and fun loving mom of two beautiful children. Corinne is happily married to the man of her dreams and is a former Navy wife.
After spending months away from her husband while he was deployed, reading and writing was her escape from the loneliness. She enjoys putting her characters through intense heartbreak and finding a way to heal them through their struggles. Her stories are chock full of emotion, humor, and unrelenting love.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger