Magda Mila - Dzikie Noce tom 2. Cat

Data wydania: 29.03.2019
Wydawnictwo Habanero

Natasza i Iwo.
Piękna prawniczka kontra policjant, który zamierza aresztować jej szefa.
Domina i mężczyzna, który nigdy jej nie ulegnie.
Sprzeczne cele i pragnienia. Walka i głęboko skrywane tajemnice.
Potężna namiętność bez przyszłości, która wstrząsa ich światem.
"Cat" to drugi tom pełnego emocji i erotyki cyklu "Dzikie noce".

Magda Mila to jedna z tych autorek, które uważam za mocno niedocenione na naszym rynku książek. Cykl Dzikie Noce to naprawdę kawał dobrej literatury erotycznej, poważnie, te książki przewyższają wiele powieści, które dumnie promowane są na „bestsellery”. Cat opowiada historię Nataszy, prawniczki i przyjaciółki Jonatana (głównego bohatera powieści Wolf) oraz Iwo, policjanta, który prowadzi śledztwo przeciwko Jonatanowi.

Pierwszy tom serii przepełniony był erotyzmem (recenzję możecie przeczytać tutaj) i trochę obawiałam się tego, co pokaże Magda Mila w kontynuacji. Na szczęście obawy były całkowicie nieuzasadnione, bo i tym razem dostałam książkę na świetnym poziomie. 

W tej książce mamy niejako dwa wątki, które spokojnie nazwałabym głównymi, ponieważ się przeplatają i trudno mi określić, który z nich jest ważniejszy. 

Pierwszy i najbardziej oczywisty to relacja Nataszy i przystojnego policjanta. Od pierwszego spotkania tych dwoje wpadło sobie w oko, więc pozostało tylko czekać i obserwować aż dojdzie pomiędzy nimi do gorącego spotkania sam na sam. Iwo to mężczyzna, który nie pozwoli, by kobieta dyktowała mu warunki, czy to w życiu, czy w sypialni. Natasza jako domina przywykła do bycia „górą”, nadawania tempa relacją i dyktowania warunków w łóżku. Nie przywykła, by to mężczyzna przejmował inicjatywę i z całą pewnością nie spodziewała się uczuć, jakie ją wtedy ogarnęły. Pomiędzy tą dwójką iskrzy aż miło, gwarantuję, że się nie zawiedziecie.

Drugim wątkiem jest sprawa, którą Iwo prowadzi przeciwko Jonatanowi. Autorka uknuła tutaj naprawdę przyzwoitą intrygę, prowadząc akcję w taki sposób, by czytelnik nie mógł domyślić się rozwiązania. Ten wątek świetnie przeplata się z relacją pomiędzy Iwo a Nataszą, dodaje pikanterii, bo prawniczka i przyjaciółka Jonatana wchodzi w relację z policjantem prowadzącym śledztwo.

Podoba mi się sposób, w jaki autorka poprowadziła fabułę, w jaki sposób łączyła wątki, jak wplatała kolejne nowe informacje o bohaterach. Fajne jest to, że autorka przybliżyła trochę życie dominy, jej oczekiwania, „obowiązki”, pokazała, że to nie definiuje jej jako człowieka. Magda Mila ma naprawdę świetny styl, jej książki są lekkie, pełne polotu, nie brakuje w nich emocji.

Bohaterowie także przypadli mi do gustu, Iwo bardziej niż Natasza, ale to chyba zrozumiałe. Podoba mi się to, że autorka przedstawiła ich jako ludzi z krwi i kości, nie udoskonaliła ich, są realistyczni, dzięki czemu łatwo zrozumieć ich postępowanie.

Cat to świetna, druga odsłona cyklu Dzikie Noce. Magda Mila stworzyła świetną, lekką, ale i pełną emocji powieść, która porywa od pierwszych stron. Realistyczni bohaterowie, ciekawa fabuła i niesamowicie lekki styl autorki są gwarancją świetnej lektury. Ja już wprost nie mogę doczekać się kolejnego tomu. Mam też nadzieję, że Magda Mila zostanie zauważona przez szersze grono czytelniczek, bo pisze naprawdę na światowym poziomie. Gorąco polecam! Cat to książka pod moim patronatem medialnym. Wydawnictwu Habanero dziękuję za kolejną udaną współpracę

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger