Jeden zły wybór może kosztować cię życie. || Rachel A. Marks - Ogień i kość. Zapowiedź patronacka


Dzień dobry zaczytani! Dziś przedstawiam Wam mój lutowy patronat! 
Ogień i kość to książka, którą pokochają fani książek opartych na mitologii, ale także wszyscy ci, którzy lubią w książkach tajemniczych bohaterów i niesamowicie wciągającą fabułę.

Witaj w świecie, w którym Plotkara przeniosła się do mitycznego półświatka Hollywood!
Sage od roku jest bezdomna. Żyje na ulicach Los Angeles, walcząc o przetrwanie. Przez osiemnaście lat swojego życia nie miała pojęcia, że jest zaginioną córką bogini ognia. Wielkie rody magicznego podziemia dopominają się o nią. Dziewczyna zostaje podstępem wciągnięta w samo centrum rozgrywki pomiędzy pięcioma domami. W ciągu zaledwie kilku dni musi wybrać, któremu z nich przysięgnie swoją wierność.
Ogień, który się w niej budzi ją przeraża i jednocześnie fascynuje. Tajemniczy Król Kruków nie może zostawić jej w spokoju, a Kieran, książę ciemności, rości sobie do niej prawo. Czy Faelan, jej opiekun, powstrzyma swoje uczucia względem dziewczyny, aby zapewnić jej bezpieczeństwo?
W świecie, w którym pomiędzy gwiazdami filmowymi i piosenkarzami, na billboardach obserwujesz prawdziwe wróżki, jeden zły wybór może kosztować cię życie. 

Premiera już 27.02.2019!
Wydawnictwo Kobiece

Książkę można zamawiać w PRZEDSPRZEDAŻY. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger