Pikantna. Mroczna. Mocno erotyczna powieść. || Gordian - Melissa Darwood || Przedpremierowa recenzja patronacka

Data wydania: 16.01.2019
Wydawnictwo NieZwykłe
Liczba stron: 258

Pikantna. Mroczna. Mocno erotyczna powieść.

Gordian zawsze stawia na swoim. Jest trenerem sztuk walki, studentem inżynierii, mężczyzną, któremu nie oprze się żadna dziewczyna. Z wyjątkiem nowo poznanej, przybranej siostry – Kiry, której zdobycie stanowi dla niego nie lada wyzwanie. 

Gordian skrywa mroczne tajemnice. Zbrodnia, której się dopuścił trawi go od środka. Seks wydaje się być najlepszym sposobem na rozładowanie buzujących w nim emocji, lecz czy wystarczającym? Czy każdy grzech można odkupić? Czy rany z przeszłości mogą się zabliźnić na dobre? Czy dwoje poranionych przez życie ludzi powinno być razem?

Melissa Darwood w zupełnie nowej odsłonie! Gordian to pierwsza powieść erotyczna spod pióra autorki, która przyzwyczaiła nas do powieści New Adult z ukrytym przesłaniem. Jak wyszła Melissie przygoda z powieścią dla dorosłych czytelników? Czy Gordian skradnie czytelnicze serca? Wiele czytelniczek uważa, że „dobre erotyki” potrafią pisać jedynie zagraniczne autorki, jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie?

Na początku muszę się przyznać, że tę książkę czytałam na długo przed wszystkimi, miałam przyjemność dopingować Melissę i być jej „beta czytelniczką”. Dzięki temu mogłam poznać Gordiana jako jedna z pierwszych i „ukraść” go dla siebie. Bo już teraz musicie wiedzieć, że choć Gordian nie należy do najsympatyczniejszych bohaterów, ba myślę, że spokojnie można nazwać go dupkiem, to potrafi zyskać sympatię. Ale nie przedłużając, przejdźmy do konkretów.

Zacznijmy od fabuły, bo Melissie udało się stworzyć coś naprawdę oryginalnego. Bo Gordian to nie jest kolejny banalny, schematyczny erotyk, to książka, która ma wiele wątków, nic nie jest oczywiste, a bohaterowie skrywają tajemnice. Nie chcę zdradzać zbyt wiele, jednak musicie wiedzieć, że po raz kolejny Melissa zaserwowała zwrot akcji w najmniej oczekiwanym momencie.


Przejdźmy do bohaterów, bo według mnie są najmocniejszym elementem tej książki. Jeśli szukacie playboya i cichej myszki, to źle trafiliście. Gordian nie ukrywa swojego zainteresowania kobietami, otwarcie mówi, że lubi seks, a związki nie są dla niego. Student i trener sztuk walki, wielki fan czekolady. Kira jest silną młodą kobietą, już podczas pierwszego spotkania z Gordianem pokazuje mu, że potrafi uderzyć. Jej relacja z Gordianem zaczyna się bardzo nietypowo, dziewczyna wydaje się odporna na urok mężczyzny i nie pozwala „wejść sobie na głowę”. Chemia pomiędzy nimi jest bardzo dobrze wyczuwalna, ciągnie ich do siebie, ale się temu opierają. Przeszłość ukształtowała ich na ludzi, jakimi są teraz, jednak dzięki sobie nawzajem zaczynają się zastanawiać nad swoim życiem.

Jeśli śledzicie mojego bloga, to wiecie, że lubię książki Melissy Darwood. W tym nowym wydaniu autorka pokazała, że potrafi napisać świetną powieść erotyczną, taką z dobrą, oryginalną fabułą i ciekawymi, wielowymiarowymi bohaterami. W książkach Melissy nie ma zapychaczy, zbytniego przeciągania opisów, są za to konkretne opisy, realistyczne dialogi i dbałość o język — który jest współczesny i prosty, bez udziwnień. Opisy scen erotycznych zostały napisane ze smakiem, pomimo wulgaryzmów, czyta się je bardzo przyjemnie.

Melissa Darwood w nowym, pikantnym wydaniu!
Gordian to gorąca, mroczna, nieprzewidywalna i rozpalająca zmysły powieść. Jeśli szukacie książki z oryginalną fabułą, świetnymi, realistycznymi bohaterami i zakończeniem, które totalnie was zaskoczy, to ta książka jest dla Was. Musicie ją przeczytać!


Książkę możecie zamówić już dziś TUTAJ.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger