Książka gorętsza niż samo piekło. || Magda Mila - Wolf

Data wydania: 29.11.2018
Wydawnictwo Habanero
Liczba stron: 248


Dominujący, drapieżny, zdeterminowany mężczyzna. Zawsze zdobywa to, czego chce i niszczy każdego, kto zagraża jemu i jego najbliższym.
Silna i niezależna kobieta. Staje na jego drodze gotowa zrobić wszystko, by ocalić swoje marzenie.
Rozpoczynają dramatyczną grę. Emocjonalna walka w mrocznym świecie BDSM prowadzi ich do nieznanych zakamarków własnych dusz. Przekraczają granice oraz odkrywają pragnienia i namiętności, o istnieniu których nie mieli pojęcia.
Czy w tak płomiennej rozgrywce ktokolwiek może zwyciężyć? Czy układ, który zawarli zmieni ich życie na zawsze?
"Wolf" to przesiąknięty erotyką świat dominacji i uległości. Powieść rozpoczyna nowy cykl książek Magdy Mila "Dzikie noce". 


Im dłużej się zastanawiam, jak opisać tę książkę, tym większy mam mętlik w głowie. Nim zaczęłam czytać, to wiedziałam, że to będzie coś dobrego, bo Magda Mila udowodniła poprzednimi książkami, że potrafi. Nie spodziewałam się jednak, że Wolf będzie TAK dobry.

Zacznijmy od fabuły, bo zarówno pomysł na nią, jak i wykonanie są pierwszorzędne. Połączyła światy dwojga ludzi, którzy bardzo się od siebie różnią, dodała rodzinną tajemnicę, sensacyjną intrygę a wszystko otoczyła seksualnym napięciem i pewnego rodzaju wyczekiwaniem. Początkowo nie wiemy zbyt wiele, jednak wraz z rozwojem akcji kolejne puzzle wskakują na swoje miejsce, przybliżając nas do rozwiązania zagadki i poznania finału relacji Jonatana i Inez. Autorka utrzymała swoją powieść w mrocznym klimacie BDSM, od początku do końca zadbała o chemię pomiędzy bohaterami oraz o różnorodne emocje, które biją z kart jej powieści.

Przejdźmy do bohaterów. Mamy Jonatana, odnoszącego sukcesy biznesmena, lubiącego dominować zarówno w sypialni, jak i w sprawach zawodowych. Inez to programistka i hakerka, mająca plan na przyszłość, nie buja w obłokach, twardo stąpa po ziemi, do czasu... Jej uporządkowane życie się wali, a ona trafia na Jonatana, który trzyma jej przyszłość w garści. Bohaterowie są bardzo realistyczni, mają wady i zalety, ale to, co podoba mi się najbardziej, to ich dojrzałość, świadomość życia i jego realiów. Nie są bardzo młodymi ludźmi, którzy lubią eksperymentować i chcą podbić świat. Ich relacja rozpoczyna się od niechęci (Inez) i fizycznego przyciągania, jednak w sposób nieprzewidywalny się rozwija.

Najnowsza powieść Magdy Mili, Wolf to coś, czego na polskim rynku wydawniczym jeszcze nie było, to coś, czego nie powstydziłyby się bestsellerowe autorki New York Timesa. To utrzymana w mrocznych klimatach BDSM powieść, która od początku do końca trzyma w napięciu, pobudza zmysły i na długo po zakończeniu książki, nie pozwala o sobie zapomnieć. Książka gorętsza niż samo piekło. Dosłownie. Magda Mila po raz kolejny udowodniła mi, że potrafi stworzyć gorącą, namiętną historię, która swoim poziomem nie odbiega od zagranicznych bestsellerów. Świetna fabuła, dobrze zaplanowana intryga, bohaterowie z krwi i kości i chemia między nimi — potrzebujecie czegoś więcej? Pozwolicie się wciągnąć w niebezpieczną grę, jaką rozgrywają bohaterowie Wolfa? Gorąco polecam!Wolf to książka, którą objęłam patronatem medialnym. Wydawnictwu Habanero oraz Autorce dziękuję za zaufanie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger