Idealne życie nie istnieje. || K.N.Haner - Sponsor

Data wydania: 17.11.18
Wydawnictwo Editio Red
Liczba stron: 512


Kalina wiedzie niemal idealne życie. Ma cudownych rodziców, energiczną rezolutną siostrę i wiele planów na przyszłość. Oprócz tego nie wdaje się w relacje damsko-męskie, bo najnormalniej w świecie nie ma na to ani czasu, ani ochoty. Wszystko się zmienia pewnego dnia, gdy jadąc rowerem na uczelnię, wjeżdża w auto pewnego mężczyzny.

Nathan na pozór nie ma żadnych problemów. Pieniądze, własna firma i wysoki status społeczny ułatwiają mu kontakty z kobietami. Nie zależy mu jednak na stałym związku, ale raczej na spełnianiu własnych zachcianek i fantazji. Nie spodziewa się, że najzwyklejsza dziewczyna na świecie wywróci jego świat do góry nogami.

Co się stanie, gdy serce przestanie słuchać rozumu? Kalina i Nathan będą błądzić w krainie niedomówień i niepewności, ale rodzące się między nimi uczucie przyniesie nadzieję na lepsze jutro. Czy to wystarczy, by Nathan zmienił swoje przyzwyczajenia? Może to Kalina będzie dyktować warunki? W tej grze nie ma jasnych zasad, są tylko najciemniejsze zakamarki miłości, która wbrew pozorom nie jest prosta.

Historia o dziewczynie, która oprócz miłości nie ma nic, i o mężczyźnie, który ma wszystko oprócz miłości.

Książka, która mnie zaciekawiła, od pierwszych, publikowanych w internecie fragmentów. Książka, która mnie wciągnęła, nie pozwalając o sobie zapomnieć. Bohaterowie, którzy wzbudzili wiele emocji. W końcu mogę dotknąć papierowego wydania książki, którą uważam za najlepszą w literackim dorobku K.N.Haner.

Głównymi bohaterami tej książki są Nathan i Kalina, całkowite przeciwieństwa, których niespodziewanie los stawia na swojej drodze. Nathan jest bogaty, uprzywilejowany, ale jego życie jest puste, brak w nim uczuć, przede wszystkim miłości. Kalina ma niemal idealne życie, kochającą rodzinę, przyjaciół i plany na przyszłość. W jednej chwili traci wszystko. Zostają jej plany, które nigdy się nie ziszczą, miłość i mnóstwo problemów. Jeden wypadek krzyżuje ich drogi i od tego momentu nic nie będzie takie samo. Podoba mi się kreacja głównych bohaterów, oczywiście, jak zawsze w książkach K.N.Haner, mamy irytującą postać kobiecą oraz seksownego mężczyznę, który nie potrafi radzić sobie z uczuciami. Kalina jest młoda, niedoświadczona i ewidentnie emocjonalnie rozchwiana, dźwiga na swoich barkach o wiele większy bagaż, niż powinna osoba w jej wieku. Nathan ma swoje przyzwyczajenia, lubi seks, w którym to on dyktuje warunki, w każdej sferze życia lubi mieć kontrolę. Jednak od razu można zauważyć, że on coś ukrywa, że jego postawa to maska, pod którą skrywa tajemnice, których nikt nie może poznać. To właśnie bohaterowie, ich różnorodność i bariery, które ich dzielą, są największym atutem tej książki. Choć główna bohaterka irytuje, to jednocześnie wiele wnosi do fabuły, idealnie pasuje do Nathana.

Co do fabuły, to tutaj wkradło się parę schematów, bogaty facet, który nie chce miłości, biedna dziewczyna, potrzebująca pomocy, walka z rodzącym się uczuciem, jednak tutaj mnie to nie przeszkadzało, bo autorce udało się fajnie poprowadzić tę historię i dodać do niej mnóstwo emocji. Jak to bywa w przypadku K.N. Haner, możecie spodziewać się wielu pikantnych scen, jednak seks nie przesłania tutaj fabuły. Autorka zrzuciła wiele na barki bohaterów, muszą poradzić sobie z przeszłością, odnaleźć się w teraźniejszości i zaplanować przyszłość.

Życie bywa skomplikowane, miłość nigdy nie jest i nie powinna być prosta, a Kalina i Nathan dopiero się o tym dowiadują. Poznali się w dziwnych okolicznościach, nawiązali nić porozumienia w trudnych chwilach, jednak czy uczucie rodzące się na zgliszczach dawnego życia może być prawdziwe i przetrwać? Sponsor to słodko-gorzka, nieprzewidywalna powieść o życiu i miłości, a także o rodzinie i zaczynaniu wszystkiego na nowo. Gorąco polecam!Sponsor to książka, którą objęłam swoim patronatem medialnym. Wydawnictwu Editio Red oraz Autorce dziękuję za zaufanie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger