Corinne Michaels - Powiedz, że zostaniesz || Patronat medialny

Data premiery: 10.10.2018
Wydawnictwo Szósty Zmysł
Liczba stron: 474


Autorka bestsellerów New York Times, Corinne Michaels powraca z pełnym emocji romansem o drugich szansach.
Roztrzaskał mnie na kawałki. Złożył w całość.Jest moja trucizną, jest moim antidotum.
Jedno słowo ZOSTAŃ.
To było wszystko co miał zrobić.Zamiast tego wsiadł do tamtego autobusu zabierając ze sobą moje serce.
To było siedemnaście lat temu.
Ruszyłam naprzód. Małżeństwo. Dzieci. Biały płotek. 
Wszystko czego kiedykolwiek pragnęłam, ale mój mąż mnie zdradził i znów zostałam porzucona.
Osamotniona, bez centa przy duszy i z dwójką chłopców nie miałam innego wyjścia jak wrócić do Tennessee. Nie miało go tam być. Powinnam była być bezpieczna. 
Jednak przeznaczenie zawsze znajdzie sposób, żeby dać o sobie znać.

Jeśli odwiedzacie mojego bloga, to wiecie, że pokochałam książki Corinne. Czytam każdą, te wydawane u nas, w Polsce, te, które mają dopiero swoje zagraniczne premiery i każda z nich kradnie moje serce. Corinne jest autorką, która tworzy bardzo ciepłe, romantyczne, ale także pełne emocji historie, takie trochę współczesne bajki dla dorosłych kobiet. Oczywiście w jej książki wkradają się pewne schematy, jednak jej styl i historie, które opisuje, są tak wyjątkowe, że przestaję na nie zwracać uwagę. Powiedz, że zostaniesz to pierwszy tom serii Wróć do mnie, która opowiada o trzech braciach Henninghton, bohaterem pierwszego tomu jest Zachary. 


Głównymi bohaterami tej książki są Presley i Zachary. Pochodzą z jednego miasteczka, jednak ich drogi rozeszły się podczas studiów. Minęły lata, Presley ułożyła sobie życie, była szczęśliwą żoną i matką. Do czasu, aż cały jej świat stanął na głowie i sytuacja zmusiła ją do powrotu do miejsca, do którego nie chciała już nigdy wracać. Jak się możecie domyślić, to właśnie powrót w rodzinne strony sprawia, że ponownie spotka Zacha. Nic więcej nie zdradzam, mam nadzieję, że skusicie się na książkę i sami poznacie tę historię.

Największym atutem tej powieści, podobnie zresztą jak wszystkich książek Corinne, są autentyczne emocje. Powiedz, że zostaniesz jest ich prawdziwą kopalnią, bo bohaterowie muszą stawić czoła takim sytuacją, których nie życzę nikomu. Na przykładzie Presley i jej rodziny, Corinne przemyca kilka, myślę, ważnych lekcji dla każdej z nas. Obserwujemy, jak bohaterowie radzą sobie ze stratą, zdradą, rodzinnymi problemami, złamanym sercem, czy po prostu życiem w małym miasteczku, w którym każdy wie wszystko.

Po raz kolejny autorce udało się stworzyć bohaterów, którzy mnie zaciekawili, których polubiłam. Może Was to zdziwi, ale tym razem moje serce skradł bohater drugoplanowy — Wyatt [jego historię poznacie w drugim tomie serii — ja już znam i kocham!]. Nie znaczy to, że Zach nie jest fajnym książkowym facetem, bo jest, jednak nie ma tego czegoś, co sprawia, że książkowy bohater staje się moją nową miłością. Presley jest skomplikowaną bohaterką, czasami miałam ochotę mocno nią potrząsnąć a innym przytulić i powiedzieć, że wszystko będzie dobrze. Zachary jest mężczyzną z honorem, uczciwym, takim, który kocha całym sobą, jestem pewna, że skradnie niejedno czytelnicze serce. W tej książce podoba mi się to, że bohaterowie drugoplanowi nie stanowią jedynie tła dla historii Zacha i Presley, są wyraziści, charakterni, mają istotny wpływ na fabułę.

Jak wspomniałam wyżej, bardzo lubię styl Corinne, bo pisze ona prosto, lekko, wkładając w swoje historie mnóstwo emocji, dzięki czemu jej książki czyta się błyskawicznie. Jak tylko zaczęłam czytać, to nie mogłam jej odłożyć, historia Zacha i Presley bardzo mnie zaciekawiła, chciałam dowiedzieć się, jak potoczą się ich losy.

Powiedz, że zostaniesz to ciepła, ale łamiąca serce historia nie tylko miłosna. To porywająca książka przede wszystkim o rodzinie, miłości, przyjaźni, ale także o żałobie, przebaczeniu i zaczynaniu wszystkiego na nowo. Nie mogę się doczekać, aż poznacie kolejne tomy z tej serii. Naprawdę gorąco polecam!


Nie przestajesz kogoś kochać tylko dlatego, że już go nie widujesz.


Książkę w najniższej cenie kupicie TUTAJ.


Książkę Powiedz, że zostaniesz objęłam swoim patronatem medialnym, Wydawnictwu Szósty Zmysł dziękuję za zaufanie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger