Czytam w oryginale || Corinne Michaels - Not Until You

Publication Date: October 1st, 2018
Genre: Contemporary Romance

I have two rules in life:

1. No relationships, falling in love or attachments. 
2. No sleeping with clients of my interior design firm. 

Since the last guy turned out to be married, they’ve been easy to follow.
Until him.

Callum Huxley is a ridiculously sexy Brit, and the connection we have the moment our eyes lock scares the ever-loving hell out of me. Thank God I came to my senses before going back to his hotel where I would’ve ended up naked, panting, and unable to forget him.
Thinking I walked away from that night unscathed was stupid. Sure enough, at the biggest meeting of my career waits the CEO of Dovetail Enterprises—him. It might be the most embarrassing moment of my professional life. And breaking my no-client rule might just be the hottest moment of my personal life.

Learning to trust has never felt so good, but falling has never hurt so bad.Cóż to była za książka! Po raz kolejny Corinne stworzyła mężczyznę, którego nie mogłam nie pokochać. Po raz kolejny dostałam pełną emocji powieść o miłości, drugich szansach, rodzinie i przyjaciołach. Czytając tę książkę, przez cały czas słyszałam w głowie seksowny głos z jeszcze seksowniejszym brytyjskim akcentem. Poznajcie historię Calluma i Nicole.

Jeśli czytaliście We Own Tonight i One Last Time to możecie kojarzyć Nicole — przyjaciółkę Heather i Kristin. To bardzo niezależna kobieta lubi dobrą zabawę i jeszcze lepszy seks, prowadzi swój biznes i już dawno zaakceptowała fakt, że jest rozczarowaniem dla swojej matki. W jej planach na przyszłość nie było miejsca dla seksownego Brytyjczyka. Jednak życie pisze najlepsze i najbardziej zaskakujące scenariusze. Callum przyleciał do USA w interesach. W jego planach nie było pięknej amerykanki, która skradła wszystkie jego myśli. To miał być krótki pobyt, zrobić, co musiało być zrobione i wrócić do UK. Jednak los postanowił namieszać w jego życiu i zbliżyć go do Nicole. Jak myślicie, czy Amerykanka i Brytyjczyk mają szansę na wspólną przyszłość?


Naprawdę lubię książki Corinne. Mają one w sobie taką lekkość, a przy tym są naładowane emocjami, pozwalają zatracić się w czytanej książce, oderwać się od rzeczywistości. I właśnie taką książką jest Not Until You. Historia Nicole i Calluma może wydawać się oklepana i schematyczna, jednak Corinne ze swoim lekkim piórem i umiejętnością tworzenia fabuły i postaci, które zaskakują, nadała jej zupełnie nowego znaczenia. Główni bohaterowie mają swoje sekrety, „trupy w szafie”, uprzedzenia i nawyki, jednak gdy zaczynają się spotykać, nic z tego nie ma znaczenia. Autorka tak poprowadziła ich relację, rozwijając ją naprawdę błyskawicznie, że wraz z każdą przeczytaną stroną rośnie ciekawość, jak skończy się ta historia. Bohaterowie to postaci z krwi i kości, mają swoje wady i zalety, nawyki i słabości, a to dla mnie jeden z ważniejszych elementów w książkach. Nicole jest uparta, inteligenta, nie boi się powiedzieć co myśli, Callum jest równie uparty, walczy o to, na czym mu zależy, jest wytrwały. Z przyjemnością śledziłam ich przekomarzania się, słowne utarczki, które z łatwością można nazwać grą wstępną.

Not Until You to ciepła, dowcipna i pełna miłości powieść o uczuciu, dla którego nie ma granicy, której nie można pokonać, przyjaźni na dobre i złe i rodzinie. Corinne potrafi stworzyć fantastyczne historie miłosne, cudownych bohaterów i pokazać, że na szczęście i miłość nigdy nie jest za późno, że warto walczyć, warto się zakochać, nawet jeśli to będzie bolało. Naprawdę gorąco polecam.

Download your copy today!

Amazon US: https://amzn.to/2y1QTWD
Amazon UK: https://amzn.to/2R6zLb3
iBooks: https://apple.co/2vHRjjC
Nook: http://smarturl.it/NUY_BN
Kobo: http://smarturl.it/NUY_Kobo
Amazon Paperback Preorder:http://smarturl.it/NUY_PB
Add to Goodreads: http://bit.ly/2nhCNeSMeet Corinne: 

Corinne Michaels is the New York Times, USA Today, and Wall Street Journal Bestseller author. She’s an emotional, witty, sarcastic, and fun-loving mom of two beautiful children. Corinne is happily married to the man of her dreams and is a former Navy wife.
After spending months away from her husband while he was deployed, reading and writing was her escape from the loneliness. She enjoys putting her characters through intense heartbreak and finding a way to heal them through their struggles. Her stories are chock full of emotion, humor, and unrelenting love.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger