Tillie Cole - Kaci Hadesa. Uleczę twe serce || Przedpremierowo

Data wydania: 28.08.2018
Wydawnictwo Editio Red
Liczba stron: 375


Kiedy uroda staje się przekleństwem, wiara kajdanami, a otaczający świat nurza się w odrażających grzechach, tylko miłość może przynieść wyzwolenie i ulgę. Ale gdy uczucie łączy istoty z innych światów, muszą się one wyrzec swej przeszłości, swych przekonań i całkowicie zawierzyć sercu.

Piękna Delilah o złotych włosach i cudownym ciele wychowała się w sekcie. Wierzyła, że jest przeklęta, a ocaleć może tylko dzięki absolutnemu posłuszeństwu świętemu prorokowi, który objawiał jej wolę samego Boga. Kiedy wbrew swojej woli znalazła się wśród gangsterów, w świecie pełnym seksu, głośnej muzyki i zakazanych uroków życia, jedyne, czego pragnęła, to powrotu do swojej społeczności. Jednak gdy jej opiekunem został bezwzględny, zatwardziały grzesznik, jej pełne lęku serce zupełnie nieoczekiwanie drgnęło!

Przystojny Kyler, wiceprezes najbardziej przestępczego klubu motocyklowego w Stanach, kocha szybką jazdę, alkohol, towarzystwo swych klubowych braci, adrenalinę i piękne kobiety. Z życia korzysta pełnymi garściami, póki nie otrzymuje rozkazu zaopiekowania się niezwykle seksowną blondynką o dużych piersiach i pełnych ustach. Bardzo szybko orientuje się, że Delilah zawładnęła nim bez reszty. Zakochuje się w niej i wszystko się zmienia...

Gdy kochasz, miłość spali każdy grzech!
Uleczę twe serce to drugi tom serii, która skradła moje serce i niesamowicie mnie poruszyła. Nie wiem, czy wiecie, ale Tillie zainspirowała się prawdziwymi wydarzeniami, rozmowami i przeżyciami osób, którym życie w sekcie nie jest obce. Po To nie ja, kochanie nie mogłam się doczekać polskiego wydania drugiej części i cieszę się, że Editio Red nie kazało mi długo czekać. Czy kontynuacja wypadła równie dobrze, co pierwszy tom?

Wiecie, czemu ta książka jest tak dobra? Bo bije z niej autentyczność. Autorka nie bawi się w piękne słówka, pokazuje świat sekt i gangu motocyklowego w taki sposób, w jaki wygląda naprawdę. Jest wulgarnie, przerażająco, odrażająco i strasznie. O ile sposób życia Katów mnie nie przerażał, o tyle to, co przeszła Lilah i ogólnie to, co się działo w sekcie, budziło we mnie przerażenie, strach i odrazę. Tillie naprawdę mocno mną wstrząsnęła...

Jeśli chodzi o bohaterów, to muszę przyznać, że autorce po raz kolejny udało się wykreować bohaterów, którzy zyskali moją sympatię. Różni ich wszystko — pochodzenie, wychowanie, życiowe doświadczenia, ale coś ich do siebie przyciąga. Podobał mi się sposób, w jaki autorka pokierowała ich relacją, nie ma tutaj mowy o natychmiastowym związku, porzuceniu swoich nawyków. W genialny sposób autorka pokazała, w jaki sposób sekty piorą mózgi swoich członków, ich nieświadomość prawdziwego świata, brak wiedzy i umiejętności jest przerażający.

Uleczę twe serce to książka, która nie spodoba się każdemu. Jest przesycona wulgaryzmami, określeniami, które w normalnym życiu są uważane za obraźliwe, a w świecie gangów motocyklowych są, można by powiedzieć, pieszczotliwe. To samo, jeśli chodzi o sceny erotyczne, Kaci lubią seks, zawsze i wszędzie, a Tillie nie boi się opisać tego w sposób prosty i dosadny.

Uleczę twe serce to udana kontynuacja serii. To książka, która wzbudza wiele emocji, porywa od pierwszej strony i nie wypuszcza aż do ostatniej. Chcecie poznać historię o trudnej miłości, okropnych życiowych doświadczeniach i nadziei na lepsze jutro? Koniecznie sięgnijcie po Uleczę twe serce.Za egzemplarz dziękuję Editio Red.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger