Jane Harvey-Berrick - Niebezpieczna znajomość, niebezpieczna miłość || Patronat medialny

Data wydania: 30.07.2018
Wydawnictwo Niezwykłe
Liczba stron: 534Poruszający i pokrzepiający BESTSELLER AMAZONA pióra autorki romansów – Jane Harvey-Berrick.

Z dziewiętnastoletnim Danielem Coltonem chcą się umawiać wszystkie dziewczyny, a każdy facet mu zazdrości. Jest humorzasty, wybuchowy, zimny i ponury, ale też piękny, ma wspaniałe tatuaże, kolczyk w brwi i imponujące, czarne włosy. Chodzą plotki, że posiada kolczyki także w innych miejscach. Czy naprawdę jest szalony, czy naprawdę lepiej się z nim nie zadawać?
Daniel mieszka ze starszym bratem Zefem, a ich dom to jedna wielka imprezownia. Potrzebujesz narkotyków, dobrej zabawy, alkoholu i dyskrecji? Ruszaj do Coltonów!
Gdy Daniel i dziewczyna z dobrego domu, Lisanne Maclaine, otrzymują do wykonania wspólne zadanie na studiach, Lisanne odkrywa, że za reputacją czarnej owcy uczelni kryje się coś więcej. Daniel jest inteligentny, zabawny i koleżeński. Wkrótce odkrywa też jego sekret – dlaczego tak się od wszystkich dystansuje, dlaczego nikogo do siebie nie dopuszcza. Nie miała jednak pojęcia, jak trudno będzie wytrwać w roli jego powierniczki.[...] musisz przejść milę w czyichś butach nim możesz go oceniać..


Wyobraź sobie, że muzyka jest dla Ciebie całym światem, duszą, jedyną miłością... wyobraź sobie, że nagle to tracisz i nic nie możesz na to poradzić. Masz wygląd gwiazdy rocka — świetne tatuaże, kolczyk w brwi, czarne włosy, motocykl... Ale to tylko pozory, przez które nikt nie chce się przebić — do czasu. Do życia Daniela wkracza Lisanne i od tej pory nic nie jest takie same. Ta dziewczynka jako jedyna przebija się przez jego pancerz ochronny, poznaje pilnie strzeżoną tajemnicę a co najważniejsze, poznaje prawdziwego Daniela. Nic co piękne nie trwa wiecznie i ich znajomość zostaje wystawiona na poważne próby. Czy przetrwa? O tym dowiecie się, jedynie czytając tę książkę.

Postanowiłam, że nie rozpiszę się na temat tej powieści, chcę krótko pokazać Wam to, za co ją pokochałam.

Po pierwsze świetny pomysł na fabułę, jak i wprowadzenie go w życie, bo musicie wiedzieć, że historia opowiedziana przez Jane Harvey-Berrick jest niezwykła. Mogłoby się wydawać, że to książka jakich wiele, historia dziewczyny z dobrego domu i bad boya, który zmienia się pod jej wpływem, tak jednak nie jest. Autorce udało się stworzyć coś prawdziwego, poruszającego i niezwykle mądrego, jednak nienarzucającego się. Historia Daniela i Lisanne złamała moje serce, czy z wami będzie tak samo?

Po drugie genialni bohaterowie, nie tylko pierwszoplanowi, bo także drugoplanowi zostali naprawdę bardzo dobrze opisani. Daniel i Lisanne to bohaterowie z krwi i kości, z własnymi problemami, demonami i marzeniami. Bardzo łatwo było ich polubić, a gdy ich relacja zaczęła się rozwijać, dopingować i trzymać za nich kciuki.

Jednak to nie pomysł na fabułę czy bohaterowie są największym atutem tej powieści, bo są nimi emocje. Autorka umieściła w tej książce mnóstwo uczuć, od pierwszych stron porywa, wzrusza, złości, szokuje, jest pełna empatii, miłości i przyjaźni. Autorka pokazuje, jak ważna w życiu jest rodzina, przyjaciele, partner, który będzie stał u naszego boku na dobre i na złe.

Niebezpieczna znajomość, niebezpieczna miłość to porywająca i wzruszająca powieść o miłości, przyjaźni, rodzinie, ale także o akceptacji siebie i innych. Naprawdę gorąco polecam!Książkę Niebezpieczna znajomość, niebezpieczna miłość objęłam patronatem medialnym i za tę możliwość dziękuję Wydawnictwu Niezwykłemu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger