Vi Keeland - Bossman


Data wydania: 21.06.2018
Wydawnictwo Kobiece
Liczba stron: 326


Niesamowita historia z gorącym szefem w roli głównej!

Reese nie wywarła dobrego wrażenia na świeżo poznanym facecie, który udzielił jej reprymendy na korytarzu jednej z nowojorskich restauracji. Ona relacjonowała nieudaną randkę przyjaciółce, a on zwrócił jej uwagę, że to niestosowne i zaoferował jej kilka randkowych porad.

Wściekła Reese wróciła do stolika, ale nie mogła oderwać wzroku od seksownego nieznajomego, który, wszystko na to wskazywało, także był na randce. Arogancki przystojniak najwyraźniej postanowił zabawić się kosztem Reese, ponieważ przysiadł się do stolika dziewczyny i odegrał przed nią i jej partnerem rolę przyjaciela z dzieciństwa.

Kiedy wieczór się skończył, Reese myślała, że już nigdy więcej nie zobaczy tego pewnego siebie faceta. Nie spodziewała się, że mężczyzna, który zwrócił jej uwagę, to Chase Parker, jeden z najbogatszych ludzi w Nowym Jorku i… jej nowy szef.

Zakazany związek z seksownym szefem jeszcze nigdy nie był tak gorący!Oto przykład książki, która wykorzystuje doskonale nam znane schematy, ale przy tym jest cudowna, a podczas czytania nie mamy wrażenia "powtórki z rozrywki".

Głównymi bohaterami są Reese oraz Chase, którzy poznali się w dość nietypowych okolicznościach. Wyobraźcie sobie, jesteście na randce, która okazała się totalną klapą, idziecie do toalety, zdajecie relację przyjaciółce, a gdy wychodzicie, okazuje się, że ktoś to podsłuchał. Nie dość, że podsłuchał, to jeszcze bezczelnie cię krytykuje! Sprawy nie poprawia fakt, że ten facet jest nieziemsko przystojny. Po powrocie do stolika Reese przeżywa kolejny szok, bo nieznajomy przysiada się do jej stolika i udaje przyjaciela z dzieciństwa.... Ta niewinna zabawa rozpoczyna pełną humoru relację pomiędzy Reese i Chasem. Zaciekawieni?

Naprawdę bardzo polubiłam bohaterów tej książki! Vi Keeland ma niezwykłą umiejętność w kreowaniu postaci, które fascynują, rozbawiają, z łatwością możemy ich sobie wyobrazić. Musicie mi uwierzyć, zarówno Reese, jak i Chase to postaci z wielkim poczuciem humoru, są inteligentni, świadomi swoich mocnych cech, kiedy trzeba, pokazują pazur, ale także mają dobre serca. Ich wzajemna relacja została stworzona naprawdę dobrze, a co najważniejsze, według mnie, wypadła bardzo realistycznie. Chemia pomiędzy głównymi bohaterami jest wyraźnie zauważalna, a ich wzajemne przekomarzanie się i żarty były jednym z moich ulubionych elementów tej książki.

Jak wspomniałam wyżej, Vi Keeland sięgnęła po znane nam schematy, jednak dzięki jej lekkiemu stylowi, zupełnie mi to nie przeszkadzało. Choć bohaterowie są tutaj najmocniejszym elementem, to fabułę także trzeba docenić. Autorka, jak zawsze, postarała się, by w jej książce kryło się drugie dno, nie martwcie się, nie zdradzam, co to było, sami musicie to odkryć. Zabawny, lekki, dowcipny język i lekki styl stały się dla mnie elementami łączącymi wszystkie książki autorki.

Po kilku stronach totalnie przepadłam, a Bossman mnie w sobie rozkochał i sprawił, że na pewno długo o nim nie zapomnę. Gorąca, zabawna i wzruszająca, taka właśnie jest ta książka, a wy musicie ją przeczytać!Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Kobiecemu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger