Piątka na piątkę. Zwierzęta || Gra od Wydawnictwa Zielona Sowa


Cechy gry:
liczba graczy: 2-4
czas gry: 25-30 minut
instrukcja: polska
wydanie: polskie

„Piątka na piątkę” to zestaw pięciu gier znajdujący się w jednym pudełku!

Wszystkie gry to idealne połączenie świetnej zabawy z walorami edukacyjnymi.
W czasie zabawy dziecko odkryje otaczający go świat zwierząt (ssaki, ptaki, gady, płazy, ryby i bezkręgowce), rozwinie swoją spostrzegawczość i wyćwiczy pamięć. Łatwe do przyswojenia zasady bazujące na znanych grach – pamięć, bingo itp. – pozwolą wszystkim dzieciom świetnie się bawić!

Zawartość:
60 kafelków ze zwierzętami
4 kafelki specjalne
kostka
instrukcja


Chyba nie będzie zaskoczeniem, gdy napiszę, że dziewczynki bardzo polubiły tę grę? Ja również, chociaż nasze powody są różne. Dziewczynkom przypadła do gustu szata graficzna i fakt, że gra jest związana ze zwierzakami, mnie spodobała się, dlatego że dzięki niej dziewczynki ćwiczą pamięć i poznają świat zwierząt. 


Piątka na piątkę. Zwierzęta to gra, w którą można grać na pięć różnych sposobów:
* Gra w pamięć
* Bingo
* Jakim zwierzęciem jestem?
* Zgadnij, o czym myślę...
* Ptak czy ssak?

Dziewczynki najbardziej polubiły ostatnią opcję, czyli Ptak czy ssak?, zaraz po tym, klasyczna gra w pamięć w odrobinę innej wersji. Dla ułatwienia dla młodszych graczy na ostatniej stronie instrukcji znajduje się rozpiska wszystkich zwierząt, które zostały przypisane do właściwego gatunku. W zależności od wyboru gry możemy ją utrudniać, jeśli chcemy, by gra trwała dłużej. Zasady każdej gry są na tyle proste, że dzieci zrozumieją je bez problemu, a przy tym na tyle ciekawe, by gra była fajnym sposobem spędzenia czasu dla całej rodziny. 


Piątka na piątkę. Zwierzęta to naprawdę ciekawa propozycja dla małych fanów gier i zwierząt. 5 gier w jednym pudełku jest dobrym rozwiązaniem dla rodzin, które cenią sobie oszczędność miejsca, a same gry i ich trudność zostały idealnie dopasowane do potrzeb dzieci. Piękna szata graficzna, przejrzyste zasady oraz nauka poprzez zabawę — czego chcieć więcej? Piątka na piątkę. Zwierzęta to kolejna gra od Wydawnictwa Zielona Sowa, która zostanie z nami na dłużej.


Za grę serdecznie dziękujemy Wydawnictwu Zielona Sowa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger