L.A.CASEY - BRACIA SLATER. KANE & AIDEEN

Data wydania: 20.04.2018
Wydawnictwo Kobiece
Liczba stron:
Kane: 504
Aideen: 176Aideen Collins to ognista dziewczyna, która potrafi pokazać postawić na swoim. Dorastała bez matki wśród samych mężczyzn, dlatego od zawsze umiała walczyć o swoje. To jedyna osoba, która umie postawić się Kane’owi Slaterowi i powiedzieć, co tak naprawdę o nim myśli.


Kane Slater to typ szorstkiego faceta, który nie przepada za ludźmi. Nikt go dobrze nie rozumie, a niektórzy się go boją z powodu blizn, które pokrywają jego twarz i ciało. Rozkoszuje się ich strachem i wie, że dzięki temu nikt nie będzie chciał go bliżej poznać.

Chociaż Aideen i Kane nie mogą się ze sobą dogadać, to obydwoje potrzebują się nawzajem, aby przetrwać. Aideen jest jedyną osobą, która mu się przeciwstawia, a on jest jedynym mężczyzną, który zna jej sekrety. Kiedy Kane ciężko choruje, Aideen otocza go opieką. Wkrótce okaże się, że los chce okrutnie z nich zadrwić, gdy z przeszłości powraca najgorszy demon, który go ściga.

Czy Kane znajdzie w sobie tyle siły, aby ochronić najbliższych i pokonać dawne lęki?

Kane pragnie Aideen. Kane bierze to, co chce.


Jeśli zaglądacie na moją stronę, to wiecie, że bardzo lubię braci Slater. Kiedy zabrałam się za ponowne czytanie trzeciego tomu serii, wiedziałam, że będę się świetnie bawić.

Książka zaczyna się dokładnie w momencie, w którym skończyła się Keela, dlatego ważne jest czytanie tej serii od początku. Jakby emocji związanych z sytuacją dziewczyn, to Kane trafia do szpitala i z tej sytuacji wynika niemałe zamieszanie. Zarówno Kane, jak i Aideen muszą odnaleźć się w nowej rzeczywistości, co jak możecie się domyślać, nie będzie łatwe.

To już trzeci tom serii i widać, jak z każdą kolejną książką dojrzewa ta seria wraz z autorką. Emocje i uczucia zostały przedstawione w trochę inny sposób, jednak dalej jest tutaj typowo irlandzki klimat, humor i słownictwo. Wiem, że niektóre z przedstawionych w tej książce zachowań mogą wydawać się dziwne i niedorzeczne, jednak dla mnie, są całkiem normalne. Mogę was też zapewnić, że takie zachowania są typowe dla mieszkańców wysp.

Co do bohaterów, to L.A.Casey tworząc braci Slater, zadbała o różnorodność. Tym razem przyszła kolej na tajemniczego i skrytego Kane'a oraz Aideen, która przez wychowywanie się bez matki, jest bardzo opiekuńcza względem swoich bliskich. Relacja tej dwójki jest dynamiczna, pełna emocji i humoru. Ich przekomarzania, żarty i docinki to moje ulubione fragmenty tych książek.

L.A.Casey zadbała, by także tym razem tajemnicza przeszłość braci wypłynęła i na moment zrobiło się niebezpiecznie. Naprawdę podoba mi się sposób, w jaki autorka poprowadziła historię Kane'a i Aideen, jak ukazała przeszłość Slatera i to, jaki ma ona wpływ na jego obecne życie.

Kane i Aideen to książki dojrzalsze od poprzednich części serii. To powieści pełne uczuć, w których rodzina jest największą wartością. Jeśli szukacie książek zabawnych, z nutką erotycznego napięcia i dreszczykiem niebezpieczeństwa to te książki będą dla was idealne.Za książki serdecznie dziękuję Wydawnictwu Kobiecemu


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger