L'AMORE A PRIMA VISTA || Melissa Darwood - Larista


Data wydania: 21.06.2018
Wydawnictwo Kobiece (Young)
Liczba stron: 320

Pierwszy tom nieziemskiej serii pełnej miłości!

Larysa przez całe swoje życie marzyła o miłości od pierwszego wejrzenia. I to takiej, która nigdy nie przeminie. Kiedy na swojej drodze spotyka Gabriela, tajemniczego Nieznajomego z jej sennego koszmaru, jeszcze nie wie, że całe jej życie niedługo się zmieni. Zarówno on, jak i niedawno poznany Daniel, mają plany względem dziewczyny. Jednak tylko jeden z nich ma przyjazne zamiary. Czy dziewczyna wybierze mądrze?

Życie Larysy całkowicie się zmienia, kiedy pojawia się w nim Gabriel. Ten mężczyzna coś ukrywa, coś, co sprawia, że dziewczyna czuje się śledzona. Kim są tajemniczy Guardianie i Tentatorzy? Dlaczego życie Larysy jest w niebezpieczeństwie? Czy w dzisiejszych czasach jest miejsce na miłość od pierwszego wejrzenia?

Nowe wydanie, ta sama historia wzbogacona o sceny z punktu widzenia Gabriela. Larista to książka, którą łatwo pokochać, mnie od razu skradła serce.

Motywem przewodnim tej książki jest miłość. Prawdziwa miłość. 
Miłość od pierwszego wejrzenia.

L'amore a prima vista.

Melissa otoczyła ten motyw fantastyczną otoczką, walką dobra ze złem, oraz wiarą, której nie należy wkładać w sztywne ramy.

Głównymi bohaterami są Larysa i Gabriel, młoda, odrobinę naiwna dziewczyna i mężczyzna z (dosłownie!) innej epoki. Ich pierwsze spotkanie jest nietypowe i niespotykane, żadne z nich nie wie co myśleć. Przy drugim spotkaniu już wiedzą, że to nie mógł być przypadek, a każde kolejne zbliża ich do siebie. Larysa czuje, że Gabriel ma przed nią sekrety, jednak nie ma pojęcia, jakie niebezpieczeństwo kryją. Czy uczucie wygra z nieufnością?

Naprawdę bardzo lubię tę książkę i sposób, w jaki Melissa poprowadziła historię Larysy i Gabriela. Książka opiera się na miłości i to jest najważniejszy element tej książki, bohaterowie zostali przedstawieni na zasadzie przeciwieństw, dobro-zło, Guardiani i Tentatorzy, młoda dziewczyna i doświadczony mężczyzna. Larysa wierzy w dobre intencje ludzi, Gabriel nauczony doświadczeniem spodziewa się po nich najgorszego. Melissa stworzyła fantastyczny świat, tak podobny do rzeczywistego, który pokochałam od pierwszych stron.

Jeśli zaglądacie do mnie od czasu do czasu, to wiecie, że lubię twórczość Melissy Darwood. Bardzo podoba mi się jej lekkie pióro i umiejętność tworzenia historii, które zapadają w pamięć. Tak było i tym razem. Laristę czytałam już kilka razy i za każdym razem podoba mi się coraz bardziej. To lekka, romantyczna powieść napisana współczesnym językiem, jestem pewna, że skradnie serca wielu czytelniczek.

Larista to przede wszystkim emocje, ale także świetni bohaterowie, których nie spotkamy w innych powieściach młodzieżowych. Wszystkie romantyczne dusze czytając tę książkę, przepadną, ponieważ Gabriel to mężczyzna, jakich nie spotyka się często — to dżentelmen, ale taki z iskrą w oku i zadziornym charakterem.

Larista to pierwszy tom wspaniałej serii. To powieść o sile prawdziwej miłości, takiej ponad wszystko. Larista łączy w sobie wszystko to, co najlepsze w literaturze młodzieżowej. Wierzę, że pokochacie tę książkę i będziecie wyczekiwać drugiego tomu — Guerry, który wbije was w fotele.Larista to książka, której zostałam ambasadorką i za tę możliwość dziękuję Autorce - Melissie Darwood oraz Wydawnictwu KobiecemuBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger