KSIĄŻECZKI DO PODUSZECZKI ||Janet Burroway - Wielka kanapka z dżemem

Data wydania: 12.02.2018
Wydawnictwo Zysk i S-ka

Co poczną mieszkańcy miasteczka nękanego przez ogromną plagę os?
Intruzów nie zniechęcają ani prośby, ani groźby. Na szczęście dzielny piekarz wpada na pomysł, który – mimo że trochę szalony – pomoże pokonać złośliwe owady raz na zawsze. W końcu która osa oprze się wielkiej kanapce z dżemem?
Kolorowe, szczegółowe ilustracje pozwolą dzieciom śledzić poczynania mieszkańców przygotowujących największą pułapkę – i kanapkę – świata, a rytmiczna rymowanka wciągnie je w tę niezwykłą i pełną humoru historię.
A sio, osy!
Wielka kanapka z dżemem to prosta i wesoła rymowana historia o pomysłowych mieszkańcach i namolnych osach.

W Swędzioszkach Dolnych upał był szalony, gdy nadleciały os trzy miliony…

To właśnie tak rozpoczyna się śmieszna historia walki mieszkańców z owadami, które rujnują wszystkie plany. Atakują wszystkich i wszystko. Mieszkańcy nie załamują jednak rąk i zabierają się do pracy, by dzięki swojej pomysłowości pozbyć się niechcianych gości. Przygotowali tony dżemu, wielką pajdę chleba, wszystko to po to, by zrobić wielką kanapkę z dżemem, do której zlecą się wszystkie natrętne owady. Gdy po owadach nie ma już śladu, mieszkańcy świętują swój sukces, tańcząc i jedząc.

Wielka kanapka z dżemem to naprawdę przyjemna i lekka książeczka, którą można czytać raz za razem i nigdy się nie nudzi. Zabawne rymowanki stanowią zgrany duet ze szczegółowymi i kolorowymi ilustracjami. Skoro już o ilustracjach mowa, to różnią się one od tych, które możemy teraz spotkać w książkach dla dzieci - są wyjątkowe i bardzo zainteresowały dziewczynki.  Dzięki rymowanej treści dzieci bez problemu wciągają się w tę zabawną walkę z owadami, bawiąc się i ucząc.

Wielka kanapka z dżemem to ciekawa i zabawna książeczka, którą powinni poznać wszyscy ci, którzy w książkach dla dzieci cenią sobie humor i unikatowe ilustracje. Gorąco polecamy!Książkę możecie zamawiać TUTAJ.

Za książeczkę serdecznie dziękujemy Wydawnictwu Zysk - S-ka.


1 komentarz:

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger