L.A.Casey - Bracia Slater. Alec&Keela


Data wydania: 21.01.2018
Wydawnictwo Kobiece

ALEC:


Drugi tom gorącej serii erotycznej, o wydanie której prosiły czytelniczki z całej Polski

Uważana za czarną owcę Keela czuje się niedoceniona nawet przez własną matkę. Całe życie rywalizuje z kuzynką Micah, która niedługo bierze ślub i cała uwaga skupia się jak zwykle na niej.
Kiedy Keela poznaje Aleca Slatera prosi go, aby poszedł na wesele i udawał jej chłopaka. To beztroski przystojniak, który kobiety traktuje jak przygody na jedną noc. Mimo że Alec zgadza się zostać partnerem rudowłosej ślicznotki, podkreśla, że nie robi nic za darmo. Przysługa, której oczekuje wykracza poza granice przyzwoitości. Jednak dziewczyna nie ma wyboru.

Alec zatrzymuje to, co posiada.


KEELA:


Pikantna kontynuacja drugiego tomu bestsellerowej serii o braciach Slater

Przed Keelą jeden z najważniejszych dni w życiu – przeprowadzka. Pragnie zamieszkać z narzeczonym i chce, aby wszystko poszło jak z płatka. Jednak kiedy jesteś zaręczona z jednym z braci Slater, musisz być przygotowana na szaleństwo. Spontaniczny Alec jak zwykle nie myśli o konsekwencjach i wybiera niefortunny moment na niespodzianki. Rozpętuje się piekło.
Nieproszeni goście. Alkohol. Kłótnie. Dzika namiętność. Wszystko, co kryje się pod jednym nazwiskiem – Slater. Keela musi podjąć bardzo ważną decyzję. Czy jest gotowa?

Keela troszczy się o to, co kocha.Uwielbiam Braci Slater i naprawdę z wielką radością przyjmuję kolejne książki z tej serii w Polsce. Wydawnictwo Kobiece zdobyło moje serce nie tylko świetnymi książkami, które wydaje, ale także tym, że słuchają próśb czytelniczek i dzięki nim, ta seria pojawiła się w Polsce.

Sytuacja, w którą wplątała autorka Keelę i Aleca jest mieszanką sprzeczności, z jednej strony jest bardzo zabawna, z drugiej poważna a z trzeciej cholernie niebezpieczna. Sama prośba Keeli skierowana do Aleca jest wielkim niebezpieczeństwem — dla jej serca. Bracia Slater wiedzą czego chcą i gdy już to znajdą nie odejdą, dopóki tego nie zdobędą. Alec jest łowcą, który zatrzymuje to, co posiada. Autorka zadbała o kilka zwrotów akcji, które są naprawdę niespodziewane i odkrywają trochę z tajemniczej przeszłości Aleca.

Największym atutem tych książek jest to, że autorka wybrała na głównych bohaterów osoby dorosłe, które mają już jakieś doświadczenie życiowe, a burzę hormonów mają już za sobą. Keela jest zupełnie inna od Bronagh, którą poznaliśmy w pierwszym tomie. Autorka zadbała, by ta postać miała pazur, charakter, jednak potrafiła nad sobą panować, zachować się odpowiednio do sytuacji. Alec to facet, którego chciałabym mieć za przyjaciela — seksowny, inteligentny z wielkim poczuciem humoru. To, co łączy tę dwójkę, to to, że oboje sporo przeszli, mają swój bagaż doświadczeń, jednak nie załamali się i pragną iść do przodu, wbrew przeciwnościom losu. Alec i Keela stworzyli naprawdę świetny i dynamiczny związek, o którym czytałam z przyjemnością i kibicowałam im z całego serca.

L.A.Casey pisze bardzo lekko, nie boi się wulgaryzmów, ale w obie te książki włożyła naprawdę mnóstwo humoru, który równoważy brzydkie słownictwo. Podoba mi się to, że nie od razu pozwala nam poznać przeszłość Aleca, a tego bohatera poznajemy najpierw jako dowcipnego i seksownego mężczyznę, który lubi się bawić. Typowym dla autorki stało się błyskawiczne włączanie dziewczyn w rodzinę Slaterów — bracia dbają o bliskich, a gdy któryś z nich się wiąże z jakąś kobietą, to automatycznie staje się ona dla nich siostrą.

Nie przedłużając, bo o tych książkach nie powinno się dużo pisać — je powinno się po prostu czytać.

Alec i Keela to książki dużo lepsze od pierwszej części o braciach Slater. Historia Aleca i Keeli jest bardzo emocjonująca, wzruszająca, ale też pełna poczucia humoru. Po tych książkach widać, że L.A.Casey się rozwija i pisze coraz lepiej, czytałam kolejne tomy tej serii i mogę wam obiecać, że później jest już tylko lepiej. Alec i Keela to książki, które porwą niejedną czytelniczkę, zapewniając jej świetną rozrywkę. Jestem pewna, że Alec skradnie wiele polskich serc... 
Gorąco polecam!


Jeśli jeszcze nie czytaliście wywiadu z autorką, to znajdziecie go TUTAJ.


Za egzemplarze do recenzji dziękuję Wydawnictwu Kobiecemu.
3 komentarze:

  1. Jestem tak bardzo ciekawa tej serii, że aż chciałabym ją od razu kupić i przeczytać. Jednak jak na razie wątpię by mi się to udało. Zauważyłam, że bardzo mało brakuje ci obserwatorów do 300, trzymam kciuki by wybiło jak najszybciej :D
    Pozdrawiam i zapraszam do siebie :D
    https://okularnicaczyta.blogspot.com/2018/03/recenzja-ksiazki-dziewczyna-z-krakowa.html

    OdpowiedzUsuń
  2. Dominic to była dla mnie porażka. Strasznie się zawiodłam na tej książce :( Jednak kurcze ciągnie mnie do kolejnych tomów. Ciągle mam nadzieje, że autorka poprawiła swój styl i dopracowała historie. Dlatego nadal się waham i może, może dam kiedyś jej szansę :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger