Skarbnica wiedzy o rodzinie || Opowieści babci. Historie rodzinne dla wnukówOpowieści babci. Historie rodzinne dla wnuków to album w formie książkowej, który po uzupełnieniu stanie się prawdziwą kopalnią informacji o rodzinie. Wydawnictwo Wilga trafiło w dziesiątkę z tym albumem, ponieważ każda rodzina powinna mieć takie miejsce, w którym zostaną zebrane informacje i ciekawostki o krewnych. 


Opowieści babci. Historie rodzinne dla wnuków to książka podzielona na rozdziały, tak by w uporządkowany i logiczny sposób podzielić informacje o rodzinie. Na samym początku mamy krótkie informacje o babci a zaraz później drzewo genealogiczne. W kolejnych rozdziałach babcia ma za zadanie uzupełnić informację o swoich dziadkach, rodzicach, mężu, dzieciach i w końcu o wnukach. W albumie są też pytania o sekrety i marzenia babci — te informacje mogę być ciekawostką nie tylko dla wnuków, ale także dla dzieci.


Opowieści babci. Historie rodzinne dla wnuków to przepięknie wydany album, który stanie się księgą wspomnień i informacji o rodzinie. Przekazywany z pokolenia na pokolenie pozwoli poznać naszych przodków, żadna informacja nie zostanie zapomniana. Przed babcią nie lada wyzwanie, jednak jestem pewna, że zarówno babcia, jak i później jej dzieci i wnuki będą mieć wiele radości z tego albumu. Nasza już wkrótce poleci do babci, by ta mogła uzupełnić ją wspomnieniami. Gorąco polecamy!Za ten piękny książkowy album dziękujemy Księgarni Dadada.pl


1 komentarz:

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger