Eve Jagger - Sexy Bastard. Hard || Recenzja

Data wydania; 18.08.2017
Wydawnictwo Kobiece


Pierwszy tom piorunującej serii o niepokornych mężczyznach autorstwa bestsellerowej Eve Jagger.

Silny, arogancki i nieznoszący sprzeciwu Ryder to król nocnego życia w Atlancie. Na co dzień jest właścicielem klubu nocnego, po godzinach zarządza potajemnie podziemnym ringiem.
Wkrótce na jego drodze pojawia się Cassie, która po ucieczce z Londynu wraca do rodzinnej Atlanty. Dziewczyna licząc na spokojne życie, nie spodziewa się, że pewnej nocy do jej domu wtargnie wściekły Ryder Cole. Bezwzględny mężczyzna zamierza ukarać brata Cassie za niespłacone długi.
Aby ocalić brata, Cassie wdaje się w niebezpieczny układ z Ryderem i zaczyna angażować się w jego szemrane interesy. Wkrótce obezwładniające pożądanie między nimi jest nie do ukrycia. Niestety nie obejdzie się bez konsekwencji. Ryder nie pozwoli jej tak po prostu odejść, a Cassie nie może ukrywać się w nieskończoność.Mężczyźni tacy jak Ryder Cole nie istnieją....Wyobraź sobie, że spokojnie śpisz we własnym łóżku, we własnym domu i nagle jesteś brutalnie obudzona... Bardzo przystojny, dobrze ubrany mężczyzna zerwał z Ciebie kołdrę — co robisz? To właśnie przydarzyło się Cassie, tak wyglądał początek jej burzliwej znajomości z Ryderem. Dziewczyna poświęca swoje życie, swój czas, by spłacić dług brata, Ryder nie może się pogodzić z tym, że kobieta bierze odpowiedzialność za czyny niedojrzałego brata. Cassie i Ryder nie ukrywają pożądania, wbrew rozsądkowi poddają się uczuciom, choć tak naprawdę nie wiedzą zbyt wiele o swojej przeszłości. Właśnie wtedy, gdy wszystko zaczyna się pomiędzy nimi układać, błędy przeszłości dają o sobie znać, psując to, co było pomiędzy nimi.

Hard to pierwsza część serii Sexy Bastard opowiadającej o grupie przyjaciół — bardzo seksownych i wpływowych mężczyznach. Historia Rydera i Cassie to gorący romans ze sporą nutką niebezpieczeństwa, jak dla mnie idealna mieszanka. Autorka podzieliła narrację pomiędzy głównych bohaterów, to mój ulubiony sposób prowadzenia narracji, dzięki niemu dowiadujemy się więcej, lepiej poznajemy bohaterów i bez problemu możemy się wczuć w ich sytuację. Eve Jagger pisze lekko i prosto, przez co książkę czyta się bardzo szybko. Najmocniejszym elementem tej książki są dialogi i bohaterowie. Ryder i Cassie to dwie bardzo zdecydowane i twarde postacie, Cassie nie udaje dziewczyny, która potrzebuje ochrony mężczyzny a Ryder to typowy samiec alfa — niebezpieczny, silny i bezwzględny. Ich rozmowy i przekomarzania się były rewelacyjne, autorka zawarła w nich wszystko, czego tylko mogłabym oczekiwać — humor, seksualne napięcie, złość, radość.

Hard to książka, która idealnie sprawdzi się na jesienny wieczór. Ciekawie poprowadzona historia głównych bohaterów, zaakcentowane postaci, które bliżej poznamy w kolejnych tomach. Pierwszy tom serii Sexy Bastard to lekka, przyjemna i wciągająca książka, którą gorąco wam polecam.
Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu Kobiecemu.

2 komentarze:

  1. Uwielbiam facetów pewnych siebie i zdecydowanych, po za tym lubię też jak bohaterki nie użalają się nad sobą. Zdecydowanie to pozycja dla mnie.
    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger