''Wróć za mną'' & ''Podrózniczka'' - zapowiedzi książek


Hej Kochani, dziś wrzucam dla was zapowiedzi dwóch książek od Grupy Wydawniczej Foksal. Obie książki swoją premierę będą miały w wakacje.


Premiera: 5.07.2017
Wydawnictwo YA!

Kontynuacja ''Twoim śladem''


Nie ważne jak bardzo złamane – serce nie daje o sobie zapomnieć…
Aubrey Duncan zawiodła się na miłości. Co powinna teraz zrobić? Posłuchać serca, które ją zdradziło, czy serca, które podpowiada jej by po prostu odpuścić…?
Uzależnienie prawie pokonało i zniszczyło Maxxa Demelo. Zrujnowało jego życie i jedyną rzecz, na której naprawdę mu zależało – związek z ukochaną dziewczyną. 
Pragnął zasłużyć na związek z Aubrey Duncan, nawet jeśli musiałby podjąć się niemożliwego. Dlatego zgłosił się na odwyk. Aubrey straciła wszystko ponieważ poszła za głosem serca. Obiecała, że tym razem będzie myśleć przede wszystkim o sobie, zadba o siebie z dala od Maxxa i jego demonów.
Lecz gdy tylko zacznie działać, Maxx skończy odwyk i pojawi się w życiu Aubrey, chcąc jej udowodnić jak bardzo siebie potrzebują. Chaos wedrze się w ich życie ze zdwojoną siłą.


A. Meredith Walters - bestsellerowa autorka New York Timesa oraz USA Today. Autorka książek dla młodzieży. Zanim zaczęła pisać pracowała jako konsultantka terapeutyczna dla uzależnionych oraz zmagających się z innymi problemami nastolatków. Obecnie mieszka w Anglii z mężem i córką.Premiera: sierpień 2017
Wydawnictwo Uroboros

Drugi tom Poszukiwaczki.

Przeszłość jest blisko. I zamierza zniszczyć wszystkich
Quin Kincaid jest Poszukiwaczką. To wielki honor i tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie. Ale to, czego się dowiedziała w noc swojej Przysięgi, zmieniło jej świat na zawsze.
Życie Quin zostało bowiem zbudowane na oszustwie. Tradycja Poszukiwaczy okazała się nie tyle szlachetna, ile brutalna i bezwzględna. Ojciec dziewczyny jest mordercą. Jej wuj – kłamcą. Jej matka – ofiarą. A chłopiec, którego kiedyś kochała, pogrążył się w zemście, mając na swojej liście także jej rodzinę.
Jednak Quin nie jest sama. Shinobu, jej najlepszy przyjaciół i ukochany, to teraz jedyna osoba, której może zaufać. Jedyna osoba, która chce poznać prawdę o Poszukiwaczach równie rozpaczliwie jak Quin.
Ale im głębiej będą grzebać w przeszłości, tym mroczniejsza będzie ich teraźniejszość. Wśród zaginionych dawno temu rodzin Poszukiwaczy i niebezpiecznych sojuszów czai się bowiem coś o wiele groźniejszego: złowrogi plan rozpoczęty wiele pokoleń temu, zdolny unicestwić tradycje Poszukiwaczy na zawsze.
Przeszłość jest blisko. I zamierza zniszczyć wszystkich.


Arwen Elys Dayton – amerykańska pisarka fantasy. Jest autorką Przebudzenia (Uroboros 2014), które stało się numerem 1 na liście bestsellerów Amazona w kategorii fantastyka zarówno w Stanach, jak i w Wielkiej Brytanii, a także cyklu Poszukiwaczka (pierwszy tom pod tym samym tytułem ukazał się nakładem Uroborosa w 2016). Pisarka mieszka z mężem i trójką dzieci na Zachodnim Wybrzeżu. Strona autorki: www.arwendayton.com.Zdecydujecie się na którąś z tych książek? :) 3 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Podróżniczka! :)

  aga-zaczytana.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten cykl od wydawnictwa YA! Ma naprawdę bardzo ładne okładki haha. Na pewno go przeczytam.

  Hubert z Thelunabook
  http://maasonpl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger