Saga czasu przemiany. Ósme niebo - KONKURSZapraszam do udziału w konkursie, w którym do zdobycia jest jeden egzemplarz książki ''Saga czasu przemiany. Ósme niebo''. Aby wziąć udział w konkursie należy
1. Zostać publicznym obserwatorem tego bloga.
2.  Odpowiedzieć na pytanie:
Z czym kojarzy Ci się tytuł książki - ''Ósme niebo''?


Wzór zgłoszenia: 
Obserwuję jako: 
Odpowiedź na pytanie:


REGULAMIN:

1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga: My fairy book world.
2. Sponsorem nagrody jest Wydawnictwo Videograf
3. Aby wziąć udział w konkursie należy spełnić warunki wymienione powyżej.
4. Konkurs trwa od 13 czerwca 2017 roku do 19 czerwca 2017 do godz. 23.59
5. Zwycięzcą zostanie osoba, której odpowiedź najbardziej mi się spodoba.
6. Nagrodą jest jeden egzemplarz książki ''Saga czasu przemiany. Ósme niebo''.
7. Konkurs skierowany do osób posiadających adres korespondencyjny w Polsce lub w UK.
8. Na kontakt mailowy od zwycięzcy czekam 3 dni. Po upływie tego czasu - nagroda przepada. 
9. Za wysyłkę książki odpowiada sponsor.

7 komentarzy:

 1. Obserwuję jako: Sylwia Kobylińska
  Odpowiedź na pytanie: Właściwie tytuł kojarzy mi się z czymś trudnym do zdobycia, wręcz niemożliwym. Powiedzmy takie Eldorado lub Eden, który jest jedyny w swoim rodzaju, panuje w nim ład, porządek, bogactwo roślin, zwierząt, dostatek, ale mimo wszystko ciężko jest do niego dotrzeć. Trzeba się wykazać, udowodnić, że jest się kimś, kto wart jest ujrzenia tego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. obserwuję jako Anna Grygiel
  Ósme niebo, to miejsce do którego trafię, jak wreszcie tutaj coś wygram... To miejsce gdzie jest najwygodniejszy fotel do czytania książek na świecie... Gdzie słońce świeci przez 24 godziny, żeby czytający nie niszczył sobie wzroku sztucznym światłem... Gdzie kawa sama się robi i przychodzi do czytającego, by nie tracił cennego czasu na jej przyrządzanie... To tajemnicza kraina gdzie najciekawsza książka, którą czytałaś - nigdy się nie skończy....

  OdpowiedzUsuń
 4. Obserwuję jako: Zaczytana
  Odpowiedź na pytanie: "Ósme niebo" kojarzy mi się z miejscem, gdzie będę mogła dotknąć gwiazd, być szczęśliwa i unosić się w powietrzu, ponieważ żadne problemy oraz zmartwienia nie ciągnę mnie w dół, próbując sprowadzić na ziemię.
  Pozdrawiam, miłego dnia! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Obserwuję jako Sylwia Waligóra
  Odp:
  Jeśli mam marzenie, pragnienie, potrzębę tak nieuchwytne jak welon komety, tak odległe jak wierzchołek najwyższego drzewa na najwyższej górze świata, tak trudne do osiągnięcia jak nieśmiertelność i tak cudowne jak smak losów cytrynowych,to ich spełnienie oznacza dla mnie Ósme niebo!

  OdpowiedzUsuń
 6. Obserwuję jako: Sunny Snowflake
  Odpowiedź na pytanie: Siódemka to ważna liczba w naszej kulturze. Szczęśliwa. Jest siedem dni tygodnia, siedem cudów świata. Mówi się, że jest się w siódmym niebie. No właśnie, siódmym. Więc czym jest ósme niebo? Według mnie to coś jeszcze bardziej wyjątkowego - przecież to nie powinno istnieć. Ósme niebo to dla mnie trochę odejście od krępujących nas i nasze myślenie stereotypów i przyzwyczajeń pokazujące coś pięknego, wyjątkowego, rzadkiego, według ludzi nawet nieistniejącego. Ale ósme niebo istnieje - ta książka jest tego dowodem. ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. BIORĘ UDZIAŁ :)
  Obserwuję jako:Sabina Fabczak
  Lubię jako;Sabina FK
  "Ósme niebo" kojarzy mi się z moimi marzeniami i spełnieniem.Jest to moje fikcyjne zasłużone niebo,do którego w każdej chwili uciekam,by się wyciszyć i zrelaksować,ale również poobserwować ziemię z góry :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger