K.C.Hiddenstorm - Po złej stronie lustra || Patronat medialny

Data wydania: 20.06.2017
Wydawnictwo e-bookowo.pl 


Lisa Johnson ma wszystko, o czym marzą przeciętni ludzie: urodę, sławę, bogactwo. Sielanka jednak kończy się w dniu, w którym ulega tajemniczemu wypadkowi na planie swojego najnowszego filmu. Po wyjściu ze szpitala doświadcza coraz częstszych omdleń oraz szeregu innych dolegliwości... jak choćby wizyt w alternatywnej rzeczywistości. Jawa i sen zaczynają zacierać się coraz bardziej, a ona z przerażeniem uświadamia sobie, że zaczyna balansować na krawędzi obłędu. Podczas jednej z wizyt w równoległej rzeczywistości Lisa poznaje demoniczną Kobietę w Bieli, która składa jej propozycję nie do odrzucenia...Nawet nie wiecie jaki wielki miałam problem z napisaniem tej recenzji. K. C. Hiddenstorm nieźle namieszała mi w głowie i nawet teraz, tygodnie po przeczytaniu książki mam emocjonalny mętlik. Ta książka jest skomplikowana, to kontrolowany chaos — autorka stworzyła powieść, w której granica pomiędzy rzeczywistością a fantazją została zatarta.


''Ja jestem tobą, a ty jesteś mną.
Nie możemy istnieć obie,
więc jedną z nas pochłonie mrok.''


Wydawać by się mogło, że życie Lisy jest idealne — jest piękna, sławna i bogata, jednak trzyma się z daleka od skandali towarzyszących życiu w Hollywood. Nieszczęśliwy wypadek na planie filmowym zmienia jej poukładane życie w piekło. Miła i przyjacielska Lisa zostaje wciągnięta w brutalną i nierówną grę, w której stawką jest jej życie. Jedynym jasnym punktem w jej życiu zostaje Tom — aktor współpracujący z nią przy najnowszej produkcji. W najgorszym możliwym momencie Lisa odnajduje miłość.


'' (...) idealny świat nie istnieje - tylko dzieciom
wydaje się, że jest inaczej - potwory podążają
za nami, by w najmniej spodziewanym momencie
skoczyć nam do gardeł i ściągnąć prosto w otchłań.'' 


Powieść K. C. Hiddenstorm to taka ''Alicja po złej stronie lustra'' po tuningu. Autorka wdziera się do umysłu czytelnika, skutecznie plącząc ze sobą to, co realne, z tym, co jest tylko wymysłem. Zapewniam was, że nie będziecie umieć odróżnić prawdy od fantazji.

Autorka po raz kolejny wykazała się umiejętnościami i niesamowitą wyobraźnią — rewelacyjny pomysł na fabułę i jej lekkie pióro wciągają czytelnika do wykreowanego przez nią świata. K. C. Hiddenstorm w swojej książce pokazała, jak różnorodna jest ludzka psychika, pokazała, że każdy człowiek ma inne priorytety i potrzeby. Tworząc swoich bohaterów, skupiła się na tych różnicach, dzięki czemu mamy tak odmienne od siebie postaci — każdy znajdzie w niej swojego ulubieńca.

''Po złej stronie lustra'' to powieść, która wyróżnia się na tle innych książek na polskim rynku wydawniczym. K. C. Hiddenstorm bawi się emocjami czytelnika, zacierając granice pomiędzy tym, co prawdziwe a tym, co jest tylko wymysłem. Po przeczytaniu książki długo będziecie rozglądać się za Kobietą w Bieli, chcąc uniknąć spełnienia najgorszych koszmarów. ''Po złej stronie lustra'' to książka, w której każdy znajdzie coś dla siebie, jest to powieść, która wykracza poza standardowe podziały w literaturze — jest książką, którą musicie przeczytać.Książkę możecie zamawiać w przedsprzedaży - KLIK.
Za możliwość objęcia patronatem medialnym tej powieści dziękuję K.C. Hiddenstorm oraz Wydawnictwu e-bookowo.pl 1 komentarz:

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger