Anna Crevan Sznajder - Niczyja. Zapach magnolii
Ann Crevan wraca do gry! Po miesiącach rozłąki w końcu zobaczy ukochanego. Kise i Ann nie mieli pojęcia, że ich ponowne spotkanie tak bardzo skomplikuje ich życie. Do gry dołączył nowy gracz — Aomine i jest zdeterminowany, by dostać to, czego pragnie...

Jak wiecie, kibicuję Ani i mam nadzieję, że uda jej się wydać ''Niczyją'' tak jak tego pragnie.

''Niczyja. Zapach magnolii'' jest kontynuacją ''Niczyja. Kwiat magnolii''. Podobnie jak w pierwszej części akcja toczy się w Japonii, gdzie mieszka Kise — ukochany Crevan. Dziewczyna bardzo za nim tęskniła, więc wieść o wyjeździe do Japonii bardzo ją ucieszyła. Już drugiego dnia pobytu poznaje ona Aomine, który będzie przyczyną kłopotów w jej związku i zamieszania w jej sercu. Czy można kochać dwóch mężczyzn jednocześnie?

Anna Crevan Sznajder wplątała swoich bohaterów w trójkąt miłosny, sprawnie pokierowała akcją, by czytelnik poczuł sympatię do wszystkich postaci. Mam wrażenie, że ta część jest słabsza od pierwszej, jednak biorąc pod uwagę to, że książka nie doświadczyła ingerencji nikogo z zewnątrz, nie miała korekty czy redakcji, to i tak wypada całkiem nieźle. Autorka w sposób bardzo przyjemny poprowdziła akcję, komplikując życie swoich bohaterów. Jest romantycznie, zmysłowo i namiętnie. Tłem do relacji Kise-Ann-Aomine jest magiczna Japonia. Dacie się porwać do świata ''Niczyjej''?
''Niczyja'' zasługuje na wydanie przez wydawnictwo, po korekcie, redakcji i innych dopieszczeniach będzie świetną lekturą, porywającą czytelnika do Japonii.


Jeśli chcecie pomóc autorce w spełnieniu jej marzenia, klikajcie w link ---> Wspieram wydanie Niczyjej!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger