Książeczki do poduszeczki - Anna & Elsa. Niech żyje królowa!Czy jest tu ktoś, kto nie słyszał o Krainie Lodu? Nie kojarzy imion dwóch sióstr, Anny i Elsy? A może w waszych domach też można usłyszeć piosenkę ''Mam tę moc, mam tę moc...''? Dziś o książeczce, której wydarzenia dzieją się po zakończeniu ''Krainy Lodu''.

Erica David - Anna & Elsa. Niech żyje królowa!Teraz, kiedy bramy zamku zostały otwarte na oścież, Anna i Elsa nie mogą się doczekać, żeby poznać każdy zakątek Arendelle. Księżniczka nie posiada się z radości na myśl o wszystkich rzeczach, które będą robić, i ludziach, których spotkają. Młoda królowa natomiast marzy o wykorzystaniu swej magii dla dobra poddanych. Okazuje się jednak, że sprawowanie rządów to bardzo męczące zadanie. Nawet Elsa musi czasem oderwać się od obowiązków.

Kolejna dawka przygód tych dwóch niezwykłych sióstr. Elsa jako młoda królowa ma na swojej głowie mnóstwo obowiązków, to na jej barkach spoczywają losy jej poddanych. Dziewczyna uważa, że musi robić wszystko sama, obowiązki wykonywać na wczoraj, zmuszając się do wysiłku ponad własne siły i chęci. Anna, jako księżniczka ma dużo mniej obowiązków, z czego stara się korzystać. Bramy zamku są otwarte, dziewczyna więc cieszy się z nowych doświadczeń, uwielbia poznawać nowych ludzi. Anna nie może pogodzić się z tym, jak ciężko pracuje jej siostra i stara się pokazać jej, że w życiu potrzebna jest odrobina zabawy. 

Emilka i Karolinka uwielbiają przygody Anny i Elsy, ta książeczka także bardzo im się spodobała. Anna i Elsa pokazują dzieciakom, że w życiu każdego z nas powinien być czas zarówno na pracę czy naukę jak i na zabawę. Królowa i księżniczka Arendelle są także świetnym przykładem jak powinny wyglądać relacje pomiędzy rodzeństwem, zwłaszcza pomiędzy siostrami. Gorąco polecamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger