Anna Crevan Sznajder - Niczyja. Kwiat magnolii

Już od jakiegoś czasu obserwuję wpisy na fanpagu Anny Crevan Sznajder, którą poznałam dzięki grupie fanowskiej Kasi Haner. Fragmenty, które Ania umieszczała w sieci, zainteresowały mnie na tyle, że poprosiłam ją o pierwszą część Niczyjej do recenzji.


Crevan to początkująca pisarka i mangaka, jest wielką fanką mangi i anime i bezgranicznie zakochana w Kuroko no basket, sama autorka przeniosła swoją pasję na bohaterkę swojej powieści, dzięki czemu poznając książkową Crevan, możemy poznać też autorkę książki. Crevan i jej przyjaciółka Kate, wyruszają w podróż na konwent do Japonii, która jest mekką dla fanów mangi i anime. Podczas zajęć promocyjnych los płata jej figla i stawia na jej drodze przystojnego blondyna, tak podobnego do jej ulubionego bohatera z mangi. Dziewczyna nie chce wierzyć, że to prawdziwy Kise, zakłada więc, że to idealnie odwzorowane przebranie, jednak jak jest naprawdę? Tę dwójkę łączy bardzo szybko niezwykle intensywne uczucie, jednak życie szybko ich rozdziela. Czy Kise i Ann będą mieli okazję, by spotkać się ponownie? Jeśli tak, to czy uczucie przetrwa próbę czasu i odległości, jaka ich dzieli? Jeśli jesteście równie ciekawi, jak ja, to trzymajcie kciuki, by Niczyja dostała swoją szansę na wydanie.

Autorka stworzyła bardzo ciekawą historię i choć nie jestem fanką mangi oraz anime, to przeczytałam ją z wielką przyjemnością. Fajnie poprowadzona akcja, ograniczona w czasie, jednak całość bardzo na tym zyskała, dialogi ciekawe i zabawne, na dodatek zakończenie, które zachęca do sięgnięcia po kontynuację. Ania pozytywnie mnie zaskoczyła swoją książką, a sceny erotyczne są napisane bardzo dobrze, ze smakiem i pieprzykiem jednocześnie. Piękna i tajemnicza historia miłości młodej autorki i przystojnego Japończyka. Nie mogę się doczekać kontynuacji tej historii i jednocześnie mam nadzieję, że i wy będziecie mogli poznać historię Crevan i Kise.

Kochani, by spełnić marzenie o wydaniu Niczyjej, Ania bierze udział w projekcie Wspieram kulturę, poniżej znajdziecie do niego link, znajdziecie w nim informacje, jak możecie pomóc Ani spełnić marzenie.

Co mówi o sobie Anna Crevan Sznajder?


Witam, nazywam się Anna Sznajder, jestem miłośniczką Japonii, a przede wszystkim jej pop kultury, czyli mangi i anime. Od dwóch lat piszę opowiadania z tym związane, które publikuję głownie w Internecie. ( facebook, wattpad, blog). Jestem też absolwentka kursów literackich „Piszę bo chcę…” Krystyny Bezubik ( doktor literaturoznawstwa, autorka poradnika pisarskiego). W zeszłym roku wydałam pierwszą swoją książkę, napisaną wraz z przyjaciółkami, a wydaną w systemie selfpublishingu pt. „Facet do wzięcia” oraz miniaturki literackiej „Facet do wzięcia- Walentynki” której jestem już jedyną autorką.

2 komentarze:

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger