Książeczki do poduszeczki - Złota księga bajek. Opowieści o księżniczkach


Hej Kochani, dziś kolejny wpis z cyklu Książeczki do poduszeczki. Dziś o książce, która bardzo spodobała się moim dziewczynkom a i ja jestem pod wrażeniem. 
Złota księga bajek. Opowieści o księżniczkach
Odkryj magiczny świat bajek. Spotkanie z ulubionymi opowieściami o księżniczkach pozwoli na nowo przeżyć wiecznie żywe historie o miłości, przyjaźni i wzajemnym zaufaniu. Nowe opowiadania o znanych bohaterach wzruszą, rozbawią i pobudzą wyobraźnię. Zawsze jest dobry czas na bajkę.

Złota księga bajek. Opowieści o księżniczkach to 16 pięknych i krótkich historii o dobrze nam znanych księżniczkach Disneya. Każdej opowieści towarzyszą piękne ilustracje, które idealnie uzupełniają piękno i dobro płynące z historii opowiedzianych w książce. Moje dziewczynki uwielbiają księżniczki Disneya, dlatego te opowieści bardzo im się spodobały, wsłuchiwały się w każdą historię, przeżywając przygody ze swoimi ulubienicami. 

Złota księga bajek. Opowieści o księżniczkach to cudowne opowieści o księżniczkach, które wszyscy znamy. Książka ma cudowną oprawę graficzną, przepiękne ilustracje uzupełniają bajeczki. Gorąco polecamy każdej małej księżniczce.

2 komentarze:

  1. Gdybym była o wiele młodsza sama bym czytała albo gdybym miała siostrzenice a nie siostrzeńca :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wygląda zachęcająco :) Pomyślę o niej, gdy będę planowała prezent dla jakiejś małej księżniczki :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger