Sylwestrowe podziękowania oraz podsumowanie roku 2016 :)
Dziś Sylwester pora więc na moje czytelniczo-blogowe podsumowanie roku. 


Na początku chciałam podziękować autorkom i wydawnictwom, które zdecydowały się na współprace ze mną - początkującą blogerką. Jako pierwszej, chciałabym podziękować Agacie Czykierdzie-Grabowskiej, która jako pierwsza mi zaufała, dzięki niej mogłam na długo przed wszystkimi przeczytać jej drugą książkę - Jak powietrze. Dziękuję! Bycie ambasadorką Twojej książki to był zaszczyt i przyjemność. Już nie mogę doczekać się premiery Twojej nowej książki. 

Dziękuję Wydawnictwu Znak oraz OMG Books za to, że dzięki Wam mogłam brać udział w promowaniu nie tylko książki Agaty, ale także za możliwość przeczytania debiutu Anny Bellon - Uratuj mnie. Dziękuję i mam nadzieję, że przyszły rok przyniesie kolejne premiery, przy których będziemy mieli okazję współpracować. Dziękuję także samej Ani, bez Ciebie nie byłoby książki, z którą miło spędziłam czas.Dziękuję Kasi Haner, która otworzyła przede mną pudełko pełne sekretów! Dziękuję za możliwość przeczytania każdej książki, tych wydanych jak Sny Morfeusza czy Na szczycie. Gra o miłość (mój patronat) ale także tych, których premiera jeszcze przed nami. Rok 2017 będzie Twoim rokiem! Dziękuję także wydawnictwom EditioRed oraz Novae Res za egzemplarze dla mnie. 


Dziękuję Ani Dąbrowskiej, dzięki której miałam przyjemność zostać właścicielką wyjątkowego egzemplarza książki Nakarmię Cię miłością. Cieszę się, że pomimo przeciwności nie poddajesz się i dalej piszesz. Ty wiesz, że czekam na kolejne Twoje książki. 


Magdalenie Marków oraz autorce kryjącej się pod pseudonimem M.M. Driers dziękuję za zaufanie i e-booki do recenzji. Dziękuję także Cyrysi, bo to dzięki niej miałam możliwość poznania tych dwóch ciekawych książek. 


Aleksandrze Szymaniak dziękuję za książkę, która pokazała mi, że pisać można niezależnie od wieku, czekam na kolejne Twoje książki, z przyjemnością będę obserwować jak się rozwijasz. 


Wydawnictwu Amber za e-booki do recenzji, mam nadzieję, że w nadchodzącym roku będzie okazja do kolejnej współpracy. Dziękuję wszystkim obserwatorom bloga, wszystkim odwiedzającym i komentującym - bez Was nie byłoby mnie tutaj. 


Dziękuję rodzicom i siostrze, za odbiory licznych książkowych przesyłek, za zakup każdej książki - dziękuje za to, że wspieracie moje uzależnienie od książek. Pora teraz na podsumowanie 😻

W tym roku udało mi się przeczytać 225 książek. 

Na blogu pojawiło się 108 wpisów, w tym 77 recenzji. 


Dziękuję raz jeszcze wszystkim, którzy tutaj zaglądają :)Zaczytanego Nowego Roku Kochani!! 

6 komentarzy:

 1. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :) Zdrowia, szczęścia, radości, uśmiechu, spełnienia marzeń, wielu niezapomnianych chwil oraz samych sukcesów :) Szczęśliwego i zaczytanego Nowego Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow! Aż mnie zatkało. Fenomenalny wynik. Gratuluję przeogromnie i życzę sukcesów w 2017 roku :D
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow, ale pokaźny wynik! Oby tak dalej! ;)
  Życzę Ci udanego Sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję, że o mnie wspomniałaś. To bardzo miłe - aż serce rośnie. Wierzę, że w Nowym Roku poznasz jeszcze więcej ciekawych książek, autorów, blogerów itd. I oczywiście życzę Tobie wszystkiego, co najlepsze: zdrowia, szczęścia, pogody ducha i spełnienia wszystkich marzeń.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak ja lubię czytać takie wpisy pod koniec roku, człowiekowi od razu lepiej na duszy się robi, że tak został książkami wypełniony rok. :) Niech 2017 również służy spełnianiu marzeń i czytelniczych wyzwań. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jezus Maryja! 225 ksiązek? Hardcore xDDD Gratuluję i oby ten rok był podobnie zaczytany :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger