Rozwiązanie konkursu - Na szczycie. Gra o miłośćHej Kochani, bardzo dziękuję za udział w konkursie, w którym do wygrania był egzemplarz najnowszej książki K.N.Haner - Na szczycie. Gra o miłość. Zwycięskie pytanie brzmi: 


Czy widziałaby Pani swoją powieść na wielkim ekranie? Jeśli tak, to która by to była i kto zagrałby główne role?
Odpowiedź K.N. Haner:


Ekranizacja moich powieści, to dla mnie totalna abstrakcja, ale wiadomo, że chyba każdy autor o tym marzy. Ja też czasami o tym myślę, chociażby dlatego że opisując bohaterów moich książek, szukam ich fizycznych odpowiedników wśród modelek, modelów, aktorek, aktorów. Jeśli miałaby być to produkcja filmowa, to taka z rozmachem. Hollywood i te sprawy Wybrać obsadę do np. Na szczycie, to byłoby ciężkie zadanie, bo tam jest tylu seksownych facetów, że pewnie nie mogłabym się na takim castingu skupić Kiedyś moją idealną Rebeką z Na szczycie była Emilia Clark, a Sedrickiem wokalista zespołu Avenged Sevenfold. W Morfeuszu np. pierwszym pierwowzorem Adama był Stephen Amell, a Cassandry Elisha Cuthbert. Jeśli kiedykolwiek dojdzie do tego, że któraś z moich powieści zostanie zekranizowana, to na pewno znajdę idealną aktorkę i aktora do głównej roli. Nie wiem jak, ale znajdę


A autorką zwycięskiego pytania jest: Patrycja Fornal. Gratuluję i poproszę o wysłanie danych do wysyłki na e-mail ewelinanawara1991@gmail.com4 komentarze:

 1. O matko!;D
  Jak tylko przeczytałam pytanie, To nie mogłam uwierzyć że to moje... Ale zaskoczenie !;D
  Dziękuję! Tak bardzo się cieszę!!!!;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, że kiedyś dojdzie do ekranizacji. Czego bardzo serdecznie życzę !!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje Patrycja, bardzo fajne pytanie.
  Dobrze wiedzieć, że autorka ma taką wyobraźnię, mimo to nie zabiorę się szybko za jej książki.
  Pani Ewelino za dużo się tu pani nie rozpisała tym razem :D
  http://recenzumkomiksiarza.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger