M.M.Driers - Piekło- Niebo
Data wydania: 8.08.2016


Są historie, mrożące krew w żyłach. Rozpalające zmysły. Pobudzające wyobraźnie i takie, od których nie można się oderwać, bo wciąż jest za mało.
Są też takie, których na pewno nie chcielibyście przeżyć osobiście. Do tych ostatnich należy ta historia.
Nikos jest człowiekiem, który od lat jest związany z grupą przestępczą. Handlował bronią, narkotykami, brał udział w zabójstwach i parał się ciemnymi interesami. Przestępczość nie jest mu obca tak jak przemoc. Dostaje od bossa mafii kolejne zlecenie.
Ma znaleźć i porwać dziewczynę, musi ją oswoić z niewolą i przygotować do roli, jaka jest jej przypisana. Pod skrzydłami Nikosa musi zapoznać się z życiem, jakie przyjdzie jej wieść w miejscu swojego przeznaczenia.
Dziewczyną, na jaką Nikos trafia jest Lena. Samotna, zabiegana i zupełnie nieprzygotowana na to, co ma ją spotkać.
W relacjach kata i ofiary nie powinno być miejsca na sympatie, pożądanie czy inne wyższe uczucia, lecz w brew zdrowemu rozsądkowi tych dwoje połączy coś, czego się nie spodziewają, co przerośnie ich wyobrażenia o rolach, jakie mieli pełnić w tej historii.
W każdej księgarni, czy to stacjonarnej, czy też internetowej, znajdziemy masę literatury kobiecej. Tej delikatniejszej, romansów, literatury erotycznej a ostatnimi czasy pojawia się coraz więcej propozycji z kategorii dark erotic. W ''Piekło-niebo'' z tym ostatnim mamy do czynienia.

Historia opiera się na podobnej fabule, do tej występującej w serii The Dark Duet. Nikos ma jednak zupełnie inną motywację od Caleba, podczas gdy temu drugiemu zależało na zemście, Nikos porywając Lenę, szuka poklasku i uznania w oczach swojego szefa. Od kiedy został wciągnięty w mafijną machinę, ma jeden cel- znaleźć się jak najbliżej władzy, stać się prawą ręką Alfreda. Nikos nie należy do grzeczny chłopców, narkotyki, prostytucja, pobicia, ukrywanie ciał są dla niego na porządku dziennym, jednak porwanie i tresowanie Leny na grzeczną seksualną niewolnicę jest dla niego nowością. Facet, który od dzieciństwa nie utrzymywał z nikim bliskich kontaktów, o nikogo się nie troszczył, ma zamieszkać sam, na odludziu, z dziewczyną, którą sam wybrał. Dzięki jego zadaniu poznajemy zasady i kolejne etapy działania, które na celu mają upodlenie kobiety i sprawienie by była całkowicie uległa. W całej tej historii całkowicie zaskoczyła mnie postawa Leny, buntuje się, wtedy kiedy powinna siedzieć cicho, a wtedy gdy powinna walczyć, poddaje się i jest całkowicie uległa. Uczucie, które się między nimi rodzi, nie zaskoczyło mnie ani trochę, w końcu w tego typu książkach to jest główny motyw. Nikos od dawna nie doświadczył od nikogo ciepła, nauczył się nic nie czuć, być obojętnym na wszystko, co robi i co go otacza. Lena w swoim dotychczasowym życiu spotykała dziwnych facetów albo metroseksualnych zapatrzonych w siebie, albo tak delikatnych, że za nic w świecie nie potrafili jej zadowolić. Więc rozumiem, że gdy tych dwoje zaczyna przebywać tylko w swoim towarzystwie, zaczynają odczuwać rzeczy, których nie chcą.
Autorce udało się stworzyć książkę, w której nie ma czasu na nudę. Oprócz atrakcji, jakie fundował Lenie Nikos, mamy ucieczki, pościgi, stare zamczysko i masę skrzywionych psychicznie, bogatych ludzi.
Nie mogę powiedzieć, że książka mnie zachwyciła, bo czytałam już trochę podobnych powieści, ale najnormalniej w świecie mi się spodobała. Autorka ma fajny styl, naprzemienna narracja, to coś, co podoba mi się zawsze, dzięki niej możemy poznać myśli i motywacje zarówno Leny, jak i Nikosa. Ich relacja pokazuje, że w naszym świecie, miłość można znaleźć nawet w najgorszej sytuacji. Nikos przez całą książkę stopniowo ewoluuje, by w końcu zdobyć się na ostateczny krok, który uratuje Lenę i zapewni jej bezpieczne życie. Zakończenie jest bardzo zaskakujące i to jest jedyny fragment, w którym romantyczny fragment mojego serca mógł się ucieszyć. Ta książka nie należy do łatwych i delikatnych, stanowczo odradzam ją wrażliwym osobom. Jeśli natomiast jesteś fanką mrocznej literatury erotycznej, to gwarantuje, że ta książka jest dla Ciebie.

Piekło niebo czyściec, raj, swoją duszę tutaj daj.....

2 komentarze:

  1. To jest moja druga książka w kolejce do przeczytania. Mam nadzieje, że mi się spodoba, bo jak na razie po opisie jestem na tak

    OdpowiedzUsuń
  2. Ojj, dark erotic to totalnie nie moje klimaty, więc odpuszczę sobie tę książkę. ;/

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger