L.A. Casey - DominicKsiążka nie wydana jeszcze w Polsce, ale mam nadzieję, że już wkrótce to się zmieni! :) Blogerki i czytelniczki apelują do Wydawnictwa Kobiecego o wydanie serii o Braciach Slater! :)


UWAGA!!

Jeśli nie lubisz dominujących mężczyzn, którzy są cholernie zaborczy, Dominic NIE jest dla ciebie. 

Jeśli nie lubisz dominujących kobiet, które są upartymi sukami, Dominic NIE jest dla ciebie. 

Jeśli nie lubisz postaci, które mają zły charakter, Dominic NIE jest dla ciebie. Przede wszystkim, jeśli nie lubisz postaci, które przeklinają i mówią, dokładnie co czują i myślą, bez słodzenia, wtedy Dominic NAPRAWDĘ NIE jest dla ciebie. Chciałam dać to ostrzeżenie, aby ludzie byli świadomi zawartości książki.


Po wypadku samochodowym, który zabił jej rodziców, kiedy była dzieckiem, Bronagh Murphy, postanowiła zamknąć się w pudełku. Z dala od ludzi, by uchronić się przed przyszłym cierpieniem. Jeśli nie będzie przyjazna dla ludzi, nie będzie z nimi rozmawiać i w każdy możliwy sposób ignorować, zostawią ją w spokoju, tak jak tego chce.

Kiedy w jej życiu pojawia się Dominic Slater, ignorowanie go to wszystko, co musi zrobić, by przyciągnąć jego uwagę. Dominic jest przyzwyczajony do uwagi, a kiedy on i jego bracia przeprowadzają się do Dublina w Irlandii, z powodu rodzinnego biznesu, dostaje nic innego tylko uwagę. Od wszystkich z wyjątkiem pięknej brunetki z ciętym językiem.

Dominic chce Bronagh, a jedynym sposobem, by ją dostać, jest wyciągnięcie jej z pudełka, w którym się zamknęła, Bo to jedyny sposób, jaki znała, by.... przeżyć.

Dominic chce jej, a czego Dominic chce, Dominic dostaje.Chcecie wiedzieć, co mnie przyciągnęło do tej książki? Oczywiście poza okładką?
To właśnie ostrzeżenie od autorki, lubię czytać książki o samcach alfa, którzy mówią co myślą, nie wahają się walczyć o swoje i jeśli kochają, to robią to całym sercem. Uwierzcie mi, ta książka potrzebuje ostrzeżenia.

Wbrew temu, co może sugerować okładka, nie mamy tu do czynienia z typową historią chłopaka walczącego w nielegalnych walkach. To jest jedynie małym fragmentem, jednym z wielu elementów układanki, składającej się z sekretów braci Slater. Głównym elementem tej książki jest relacja pomiędzy Nico a Bronagh. A ile się między nimi dzieje! Od pierwszych sekund ich znajomości wybuchają iskry, Nico zachowuje się jak dupek, ale Bronagh, ta cicha i nieudzielająca się dziewczyna, pokazuje pazurki i nie pozostaje mu dłużna. Ich przekomarzania są świetne, choć dla niektórych mogą być szokujące, bo zwroty, których używają wobec siebie, są bardzo obraźliwe. Dziewczyna na początku sądzi, że Nico po prostu się nad nią znęca, ale już wkrótce okazuje się, że jego zamiary wobec niej są zupełnie inne. Gwarantuje, że czytając dialogi pomiędzy nimi, nie będziecie się nudzić.

Trzymam bardzo mocno kciuki za wydanie serii o braciach Slater w Polsce. Pięciu gorących braci pochłonęło mnie bez reszty i seria ta należy do jednych z moich ulubionych. L.A. Casey wie, jak wciągnąć czytelniczkę w świat jej chłopców, świetne dialogi, sekrety z przeszłości braci oraz wyjątkowi bohaterowie sprawiają, że nie sposób oderwać się od lektury. Gorąco polecam!!

8 komentarzy:

 1. Bardzo bym chciała przeczytać tę serię! Okładka jest świetna, a historia wydaje się być niezwykle intrygująca.

  Pozdrawiam
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
 2. Już chyba wiesz, jak bardzo chcę mieć tę książkę na mojej półce, jest fenomenalna i niesztampowa. uwielbiam takie historie. Może Wydawnictwo kobiece będzie miało możliwość wydania tej serii.
  Pozdrawiam Justyna.

  Ps. Udostępniłam Twoją recenzję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Juź się bałam,że to kolejna książka o walkach w klatkach itp. Dobrze, że tak nie jest. Twoja recenzja zachęca, nawet bardzo ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że recenzja Cię zachęciła :)
   Bardzo chciałam zdradzić w niej coś więcej, ale uważam, że każdy zasługuje na szansę odkrycia sekretów braci Slater :)

   Usuń
 4. Przydało mi się to ostrzeżenie, bo jednak wyszło, że to książka nie dla mnie, trochę nie moje klimaty. ;/ Ale trzymam kciuki, żeby wydano w Polsce, skoro tyle wielbicieli ma ta historia u nas. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zaintrygowałaś mnie! Opis autorki mnie nie przestraszył wręcz przeciwnie! Szkoda jednak, że w Polsce jeszcze nie została wydana. Trzeba czekać.
  Pozdrawiam
  Kejt_Pe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że mimo wszystko wyjdzie w Polsce seria o braciach :D :D

   Usuń

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger