Inside Out (W głowie się nie mieści) Book Tag :)

Kiedy na kanale u Cat Vloguje obejrzałam ten tag ksiązkowy postanowiłam mieć go u siebie. Zarówno ja jak i moje córeczki uwielbiamy tę animację od Disney Pixar a dopasowanie książek do poszczególnych emocji jest rewelacyjną zabawą. Zaczynamy! :)Zdecydowanie ''Jak powietrze'' Agaty Czykierdy-Grabowskiej :) 
recenzja tutaj

Historia Oliwii i Dominika nie jest łatwa ani prosta, jednak zakończenie pokazuje, że warto znieść niewygodności losu, bo na końcu czeka szczęście :) 
Cieszę się, że ta książka zdobyła wiele fanek! :)
Miało być sexy, niestety nie wyszło. Niektóre sceny były bardzo niesmaczne, nie zdobyłam się nawet na to, by napisać recenzję tej książki. 
Po przeczytaniu ''Dziewczyny z sąsiedztwa'' nie zabieram się za książki grozy. 

Tutaj niezmiennie ''Promyczek'' i ''Gus''. Piękne i wzruszające książki. Kim Holden - wyciskacz łez. 
''Wyśnione miejsca'' to według mnie tyle zmarnowanego potencjału, że strasznie mnie to złości. Bardzo czekałam na tę książkę a okazała się dla mnie takim rozczarowaniem.Do wykonania tego tagu nominuję:


Anię  Review Junkie


Agnieszkę Papierowe strony

MartynęMowa Książek

DorotęPrzeczytanki 

3 komentarze:

 1. A mi się Wyśnione miejsca podobały. ;) Pozostałych książek, które są tu wymienione nie czytałam, ale planuję kiedyś sięgnąć po Jak powietrze. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. O jej dzięki za nominacje! To moja pierwsza, mam nadzieję, że podołam zadaniu :D
  Co do twojej listy przedstawionych książek, nie czytałam żadnej z nich, ale przynajmniej teraz wiem żeby dwa razy zastanowić się jeśli będę sięgała po "wyśnione miejsca".

  Pozdrawiam
  Kejt_Pe

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger