Zapowiedź - Anna Dąbrowska - Nakarmię Cię miłością
Kochani, dziś chciałabym, abyście bliżej poznali książkę, o której wspominałam we wrześniowych zapowiedziach. Mowa o ''Nakarmię Cię miłością'' Anny Dąbrowskiej. Książka ta jest już drugą w dorobku autorki, która zadebiutowała powieścią ''Stalowe serce'', którą wydała pod pseudonimem Laven Rose.


O czym jest ta książka? Przeczytajcie poniżej.Dla kilku przyjaciółek wieczór panieński ma być przede wszystkim dobrą zabawą i odskocznią od codzienności. Warszawski klub, muzyka, alkohol i dodatkowa atrakcja – losowanie zadań, które ma wykonać każda z uczestniczek. To, które przypadnie w udziale Laurze, przykładnej pracownicy banku, okazuje się wyzwaniem równie trudnym, co ekscytującym. Pocałunek z przystojnym nieznajomym… W ten sposób dziewczyna poznaje Tobiasza, charyzmatycznego muzyka. Wypełnienie zadania doprowadza do niezwykle zaskakującego poranka, a kiepski dowcip Tobiasza wywołuje nieprzewidziane skutki.Trailer książki:
Premiera ''Nakarmię Cię miłością'' już 26 września.

Dzięki uprzejmości autorki i Wydawnictwa Zysk i S-ka już wkrótce będę miała dla Was recenzję tej książki. Opis mnie kupił, a Was?


2 komentarze:

  1. No powiem, że zapowiada się obiecująco

    OdpowiedzUsuń
  2. Kojarzy mi się z filmem "Kropka nad i", bo tam historia zaczęła się niemal tak samo. Tylko później pewnie już historia będzie się różniła, bo w filmie zrobiło się niebezpiecznie i ktoś zginął. :D
    Pozdrawiam,
    Amanda Says

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger