Zapowiedź: ''Jak powietrze'' Agata Czykierda-Grabowska
Kochani, bardzo miło mi ogłosić, że wraz z kilkoma innymi blogerami, zostałam Ambasadorką książki ''Jak powietrze''. Premiera już za miesiąc, który będzie obfitował w przedpremierowe recenzje, konkursy, w których będziecie mogli wygrać książkę oraz kody rabatowe, do wykorzystania na stronie Znak. Zapraszam Was do przeczytania kilku informacji o książce. 

Autor: Agata Czykierda-Grabowska
Tytuł: ''Jak powietrze''
Wydawnictwo: Znak
Książka będzie częścią serii wydawniczej OMGbooks
Data premiery: 20.07.2016


Pierwsza polska powieść New Adult!!
Zwykła dziewczyna, zwykły chłopak, niezwykła miłość.

Niektórym może się wydawać, że Oliwii niczego nie brakuje – przystojny chłopak, świetne studia, wieczory spędzane w warszawskich klubach. Ale gdy los stawia na jej drodze Dominika, w jego bursztynowych oczach dziewczyna dostrzega coś, czego nie dał jej wcześniej nikt inny.

Dominik mieszka w obskurnej kamienicy na Pradze i musi zajmować się młodszym rodzeństwem. W jego życiu nie ma miejsca na rozrywki ani nawet na marzenia.

Choć pochodzą z dwóch różnych światów, wkrótce okazuje się, że nie mogą bez siebie żyć. On przynosi jej długo oczekiwany spokój, ona jest dla niego jak powietrze. Ale czy taka miłość ma szanse przetrwać? Czy Dominik potrafi odciąć się od bolesnej przeszłości? Czy da się żyć bez powietrza?


Książkę można zamawiać już na stronie Empiku (wystarczy kliknąć). 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger