A.G. Riddle - Gen Atlantydzki


Data wydania: 13.04.2016
Wydawnictwo Jaguar


„Gen Atlantydzki” to pierwsza część trylogii „Zagadka pochodzenia”. Powieść sprzedała się w ilości ponad miliona egzemplarzy, przetłumaczona została na 20 języków, a wkrótce zostanie zekranizowana.
Największa tajemnica wszechczasów… HISTORIA pochodzenia człowieka zostanie ujawniona. 70.000 lat temu ludzkość niemal wymarła. Przeżyliśmy, ale nikt nie wie jak.
Aż do teraz. Odliczanie do następnego etapu ewolucji człowieka właśnie się rozpoczyna. Tym razem ludzkość może tego nie przetrwać…
PONAD MILION SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY!
NIESAMOWITA KSIĄŻKA!! 

Na tym mogłabym zakończyć, bo więcej pisać nie trzeba.

Autor od samego początku rzuca nas w wir akcji, która rozwija się w zawrotnym tempie. W pierwszej części książki dostajemy tylko strzępki informacji, których nie potrafimy ułożyć w całość. W drugiej części otrzymujemy coraz więcej danych i wszystko wskakuje na swoje miejsce niczym puzzle.
Wyprawy badawcze, eksperymenty na ludziach i zwierzętach i zamachy terrorystyczne to tylko główne wątki w książce. Autor zabiera nas w podróż, u której końca być może, będziemy umieć odpowiedzieć sobie na pytanie, skąd tak naprawdę wzięli się ludzie i w jaki sposób przeżyli do dnia dzisiejszego.

''Gen Atlantydzki'' to powieść, którą gorąco polecam. Wątki historyczne, legendy i czysta fantazja przeplatają się ze sobą, tworząc spójną całość. Dynamiczna akcja i bardzo dobrze wykreowani bohaterowie to gwarancja mile spędzonego czasu, a zakończenie książki sprawi, że każdy będzie chciał sięgnąć po drugą część serii.
Za możliwość przeczytania i zrecenzowania książki dziękuje wydawnictwu Jaguar

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger