Katy Evans-RealZaczynamy gorącą zapowiedzią od Wydawnictwa Papierowy Księżyc!
         Drogie Panie (i Panowie, jeśli takowi się tutaj znajda) przedstawiam Wam Remingtona Tate, niezwykle seksowna bestie, z ciałem ze stali, za którym szaleją fanki. Od chwili, w której dostrzega Ją, jego dusza i ciało należą tylko do niej...

Brooke Dumas, po wielu namowach swojej przyjaciółki, zgadza się z nią iść na walkę do Podziemia, gdzie gwiazda na ringu jest Remington RIP Tate. Brooke w swoim konserwatywnym ubraniu nie pasuje do tego miejsca i bardzo wyróżnia się na tle, w pół rozebranych napalonych kobiet, zupełnie nie rozumie ich zachowania i jednoznacznie brzmiących haseł, wykrzykiwanych w kierunku postaci na ringu. W momencie, gdy na niego patrzy, naprawdę patrzy nie może odwrócić wzroku.

''...Mój Boże.
Mój.
Boże.
Dołeczki.
Ciemny, szorstki zarost.
Chłopięcy uśmiechMęskie ciało.
Zabójcza opalenizna.''


  Remy zatrudnia Brooke jako swoja prywatna rehabilitantkęktóra będzie podróżować wraz z nim i jego zespołem podczas tournée. Podczas wyjazdów Brooke zagłębia się w świat walk podziemnych, jednocześnie czuje coraz większe pożądanie do swojego pracodawcy. Remington bardzo pragnie Brooke, ale boi sięże kiedy jego tajemnice wyjdą na jaw, ona odejdzie.
 Wkrótce jednak największy sekret Remy'ego wychodzi na jaw, dodatkowo pojawiają się problemy z siostrą Brooke, ich relacja staje się jeszcze bardziej skomplikowana. Czy pomimo przeciwności losu, uda im się stworzyć cos silnego i realnego? Czy wzajemne przyciąganie i uczucia, w nich skryte wystarcza by być razem?

    W ostatnim czasie książki New Adult powstają w bardzo szybkim tempie. Większość z nich jest bardzo podobna do serii ''50 Twarzy Greya'' czy ''Crossfire''. Jednak nie ta, autorka w rewelacyjny sposób wykreowała postaci, które od pierwszych stron staja się charakterystyczne i łatwe do zapamiętaniaŚwiat podziemnych walk, który jest tutaj tłem do historii Remy'ego i Brooke został opisany w barwny i szczegółowy sposób. Nasza główna bohaterka nie należy do grzecznych, cichych, potrzebujących ratunku dziewczyn, które występują w większości tego typu książek. Jest twarda, nie boi się mówić co myśli i stawia na swoim, dla bliskich jest gotowa na wszystko. Remy jest przykładem dobrego ''złego'' chłopcaUpadły bokser, lep na kobiety, lecz gdy spotkał ta jedyna jest gotów poświęcić to na co tak długo i ciężko pracowałZachwycił mnie sposób komunikowania się bohaterów poprzez muzykęsłowa niewypowiedziane z ich ust i tak znajdują drogę do serca i oboje wiedza, co czuje druga osoba-bez zbędnych slow.
Gorąco polecam Wam te książkę, cala seria Real jest cudowna i bardzo się ciesze, że Wydawnictwo Papierowy Księżyc zdecydowało się na wydanie jej w Polsce. :) 


Premiera: 9.03.2016 Wydawnictwo Papierowy Księżyc na Facebooku ;)

3 komentarze:

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger